Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az európai embereknek miért...

Az európai embereknek miért kellene befogadniuk az arabokat, afrikaiakat, ha nincs hozzá kedvük?

Figyelt kérdés
Igazából ez valamilyen szinten elméleti kérdés is, mert ha nekem tetszik Magyarország bevándorlók nélkül, akkor miért akarnak meggyőzni arról, hogy tévedésben vagyok és ez így nem jó? Afrika és a Közel-Kelet népessége tovább nő, a természeti erőforrások szűkülnek, így egyre nehezebb ott megélni. Ezt megértem, de mi közöm hozzá? Senki nem tart pisztolyt a fejükhöz, hogy csináljanak 8-10 gyereket és ne legyen mivel etessék aztán. Ezt a saját felelősségére csinálja mindenki. Hogy az ő földjük nem képes annyi embert eltartani, hát sajnálom, így jártak. Attól még nem szeretném, hogy idejöjjenek és tönkretegyék a kultúrát, közbiztonságot. Szerintem ehhez jogom van, miért kellene odaadom a keményen megdolgozott adómból bármit is? Kérem szépen, mindenki éljen meg ahogy tud. Ha fokozódik a migrációs nyomás, akkor elvárom a kormánytól, hogy fegyverrel is fellépjen és megvédje az én biztonságom. Szerintem nem vagyok visszamaradott, én így akarok élni, pont.

júl. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én téged ledobnálak az orosz-ukrán frontra. Nem tetszik?


Már megbocsáss de én nem akarom hogy az országomban élj. Jogom van eldönteni hogy kivel akarok együtt élni.


Kaptál egy sorozatot a fejedbe? Sajnálom így jártál.

júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
47%

Nem kell, minden ország maga dönti el, milyen szabályok szerint enged be valakit a területére.


A bibi ott van, amikor az adott ország hirtelen látványosan elkezd szrni a saját maga hozta szabályokra. Nem akarunk arabokat beengedni? Oké, akkor legyen egy törvény, hogy araboknak tilos bevándorolni.


Amíg viszont nincs ilyen, addig nincs JOGOD megtiltani az arabok bevándorlását etnikai alapon.

júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ismeretlen eredetű feketéket, kínaiakat, filippínókat, szovjeteket sincs kedvem befogadni, ehhez képest az orbánkormány folyamatosan hozatja be őket, budapesten már magyar szót alig hallani, annyi kínai van, szlávul krákogók, meg mbumbatumbák.
júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
A gyarmatosíró európa végre megkapja büntetését.
júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
A baj az, hogy hiába nem akarod befogadni őket, attól ők még jönnek folyamatosan. Azon kell dolgozni, hogy vagy ne jöjjenek, vagy menjenek vissza.
júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!