Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tetszett az utolsó vacsora...

Tetszett az utolsó vacsora ábràzolása az olimpiai megnyitòn?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem ábràzoltàk hasonlò mòdon mohanmed életèbõl is egy részt?

júl. 28. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Egy szivárványszínű hidzsábot viselő nő kellett volna lehajítsa azt magáról, majd csak fürdőbugyiban mohamednek öltáncolnia. Arabok fel is robbantak volna dühükben.
júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Nekem tetszett. Igen. Nem igazan erdekel a kamu keresztenyseg. Ha erre a vallasra gondolok, a pedofilia jut eloszor eszembe.



Mohamed eletebol? Megis mit. Az iszlam vallas - töri óra 6.osztály- nem abrazol szenteket, Allahot.

júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Gyenge próbálkozás az egyértelműsítésre.

Európának a középkort megidéző hozzáállással kellene kezelnie az iszlám vallást.

Vagyis hogy Európában nincsen helye.

júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mohammed egy 6 éves kislànyt vett felesègül és 9-10 èves koràban hàlta el a hàzassàgot. Ez szerinted mi? Pl ezt àbràzolhattàk volna
júl. 28. 10:07
 5/16 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
46%

Az iszlámban Jézus is kitüntetett próféta, úgyhogy ezt ugyanúgy magukra vehetik a muszlimok is.


Amúgy igen, kicsit túllőnek már a célon a vallásszabadság védelmezői, egyrészt mert az egyházat kellene támadniuk a vallás helyett, másrészt meg ez nem való egy ünnepségre.

júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Telexesek agyában nem unlockolták ezt a fajta kettősséget ezért nem is értik, hisz nem lett függetlenObjektíven hírközölve, hogy erről mit kell gondolniuk.
júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Én azt utálom benne, hogy már megint drag queeneket raktak a kereszténygyalázás reflektorába. Megint mindenki a melegekre lesz mérges, miközben a többségnek beleszólása sem volt a műsorba. Én nem akarom, hogy így reprezentáljanak és habár marhára szeretik mindenkire ráhúzni az lmbtq személyiséget ezek az emberek, soha nem indítanak valami lmbtq népszavazást, hogy ez a fajta reprezentáció a többségnek okés-e?

Akkor meg persze idegállapotba kerülnek, ha valaki meleg vagy leszbikus létére nem akar lmbtq személy lenni vagy indul lmb mozgalom kizárva a drag queenekhez hasonló személyeket, stb..


Nekem nincs bajom azzal sem, ha valaki utálja a kereszténységet, mert szólásszabadság van. De értékelném, ha akkor saját magát reprezentálná ilyesmiben és ne mást használjon élő pajzsnak a provokatív kritikáiban.

júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sztem itt a lènyeg a megbotrànkoztatás volt. Ahogy a pride is arról szòl. Thaiföldön/Fülöp-szigeteken sosincs meleg felvonulás és cserèbe elfogadja a tàrsadalom õket. Nàlunk pedig pòrázon és bõrszerkòban, szopòállarcban végigvezeti az egyik meleg a másikat aztàn meg csodàlkoznak h utàljàk õket.
júl. 28. 13:31
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Állítólag nem Az utolsó vacsorára, hanem egy másik festményre, a Jan Harmensz van Biljert által, 1635 körül festett Istenek ünnepére való utalás volt.
júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#10 Haladsz a korral? Bìrom amikor a libsik mindig azt hiszik h ez most hù de nagy haladàs. Ennyi erõvel pàr èvtizede mrg az volt a haladàs h halomra ölték a zsidòkat. Akkor a nácik is jogosan mondhatták h haladj a korral, a zsidòk elfogadàsa csak a mùlt? Vagy ugyanez igaz a kommunista bûnökre...

A vilàg mindig vàltozik, ez a történelem legnagyobb tanulsàga. Lehet h most egyik irànyba haladunk, aztán meg majd másik irànyba fogunk ahaldni 50-100 èv mùlva. És csak mellesleg mondom h nem minden halad ebbe az irànyba csak a nyugati világ. Iszlàm vilàg, afrika és àzsia döntõ része ellentètes irànyba halad.

Munkàm miatt rengetg orszàgban jàrtam/éltem. És a legtöbb helyen egyre kemènyebben lépnek fel a degeneràltsàg ellen (kivève nyugat eut)

júl. 28. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!