Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, amit ebben a videóban...

Igaz, amit ebben a videóban mondanak? Tényleg ennyire lecsúszóban van Németország?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=nV21to40skE


Szerintem egy kicsit túlzás, bár az is legalább ugyanannyira túlzás, amit az itteni szélsőségesen liberális felhasználók írnak, hogy ott minden jó, mennyire jól beilleszkedtek, nincsen semmiféle probléma. Az igazság valahol középen lehet. Olyan emberek válaszaira lennék kíváncsi, akik lemerik írni az igazat. Bár nem hinném, hogy ilyen emberből sok lesz, mert aki más véleményen van, azt ugyanúgy lepontozzák, ahogyan a németek ellehetetlenítik a mainstream kritikusokat.


Az egyetlen dolog, amivel kapcsolatban kijelenthetem, hogy igaz, az 22:40-nél van. Az valóban igaz, hogy 2010 előtt szégyen volt szeretni Magyarországot, de a baloldalon még most is az az elfogadott álláspont, hogy országunk egy pöcegödör, ahonnan el kell húzni. A videó többi részével kapcsolatban nincs elég információm a véleményemhez.


júl. 26. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
El van túlozva, de igen.
Részben igaz.
Inkább nem igaz.
Egyáltalán nem igaz.
15 szavazat
1 2
 1/12 PMC Wagner ***** válasza:
72%
Nem vagyok baloldali de tényleg egy pöce ez az ország.
júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ahhoz túl csóró vagy hogy elmenj oda... inkább az M1 meg a propaganda, ami németország

0.5%-át emeli a hozzád hasonló birkáknak.


Ez olyan mintha én a 8 kert mutogatnám neked hogy ez magyarország.

júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Emeli ki*
júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Hanyszor fogsz meg ugyanarrol a bohar-baromsagrol kerdest kiirni?
júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Németország egy igazi szarfészek.
júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

8 éve élek Németországban: igen, az igazság a kettő között van.


1. A német rend és tisztaság, közbiztonság valóban romlott, de még így is nagyságrendekkel Magyarország felett van


2. Szummában romlott a német gazdasági helyzet és életszínvonal, de megint egy sokkal összetettebb probléma, sokkal jobb múlik azon, hogy Németország a globális gazdasági piacon mostanában nem áll túl jól. A német cégek jellemzően a régi hírnevükből élnek (Bosch, BMW stb), nem elég innovatívak.


3. Azért mennek sokan Magyarországra, mert olcsó az ingatlan.

júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 IgaziÚriember válasza:
14%
Nem néztem végig a videót, saját tapasztalatomról tudok mesélni, hogy Magyarországon többet keresek mint amit a német fejvadászok felajánlottak németországi relokációs ajánlattal. Az azért sokat elárul hogy mekkora egy hányadék ország.
júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Sok éves külföldi munka után a covid miatt két évig Magyarországra kényszerültem, valahogy nem jött be... inkább visszamentem a "hanyatló" nyugatra, de már vittem a családot is. A gyerek már szuperül beszél németül, angolul. A bevándórlókkal annyi gondunk van, hogy hangosan hallgatják a zenét a kocsiban...😀
júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

8.


akkor el lehetne kezdeni szellemileg is leszakadni magyarországról és nem az itteni fórumokra írogatni !

júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

8: jaj már megint egy migráns írogat haza hogy de jó neki ott?

szerinted el is hiszi neked valaki?

aki elmegy külföldre nem azzal foglalkozik hogy hazairkáljon hogy ő kint van.

júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!