Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen hatásai lennének, ha...

Milyen hatásai lennének, ha betiltanák Európában az iszlám vallást? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

júl. 26. 22:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"Mert nem szeretjük őket"


Kiket? A bosnyákokat? Mit ártottak ők neked?

aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

"mert nem szeretjük őket"

Vannak nagyon kedves muszlim emberek es vannak sajnos a terrorista muszlim emberek DE a legtöbb muszlim ember nagyon kedves , van 2 muszlim barátom és nagyon kedvessek be is tartják a vallásukat,

aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
46%
Ja, az a 2 muszlim barátod teljesen kimeríti a többi 2 milliárdot xd Tudtad, hogy Egyiptom rank 2 nemi erőszakban? Barbárok földje ahol a muzulmánok élnek, ne tévsszen meg a borotvált test és a szép ruhák, szépséggel takarják az erőszakot mert Allahnak tetszik a szépség, de azt is elvárja, hogy megerőszakold a nőket a háborúban.
aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Jeffrey Spender ***** válasza:
75%
Én a feketékhez nem tudok vallást kötni, mégis teljesen buták, és még agresszívek is, bármilyen vallás nélkül.
aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
47%
#22 Kérdezd meg a kedves muszlim barátaidat, hogy az iszlám vallásban milyen büntetés jár a hitehagyottaknak.
aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
49%

Még mindig a 22 - es vagyok

Nem barbárok a muszlim emberek (jó igaz hogy vannak néhányan) de te azt honnan veszed hogy "Allah azt is elvárja hogy meger@szakold a nőket a háborúban" nem tudom hogy ezt ki mondta neked vagy hol olvastad de ez nagyon nagy hulyeseg xdd (hogy ha semmit nem tudsz a muszlim vallásról akkor kerlek ne mondj ilyeneket , ezt mondjuk úgy mondom mintha én sok mindent tudnék de azért tudok sok dolgot az iszlám vallásról)

aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
57%

Veled ellentétben én 4 évig követtem az iszlámot mielőtt ateista lettem, hidd el van egy kis közöm a témához :)


Allah Küldöttével (béke legyen vele) harcoltunk a Bi'l-Mustaliq-i csatában, és fogságba ejtettünk néhány kiváló arab nőt; és vágytunk rájuk, mert szenvedtünk a feleségeink hiányától, (de ugyanakkor) váltságdíjat is akartunk értük. Ezért úgy döntöttünk, hogy szexuális kapcsolatot létesítünk velük, de betartjuk az 'azl-t (a férfi nemi szerv kivonása a sperma kibocsátása előtt, hogy elkerüljük a fogantatást). De mi azt mondtuk: Cselekedhetünk így, miközben Allah Küldötte közöttünk van? miért nem kérdezed meg tőle? Megkérdeztük tehát Allah Küldöttét (béke legyen vele), és azt mondta: Nem számít, ha nem tartod be, mert minden lélek, aminek meg kell születnie a Feltámadás Napjáig, meg fog születni.


Sahih-Muslim Book 008, 3371


Hiteles és elismert hadísz a Prófétáról. Sahih, tehát ha megtagadod hitehagyottá válsz, mert a Korán és a próféta szunnája egy kézben jár.


Van még kérdésed? :)

aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

#25

Azok csak a terroristák akik eroszakkal teritik az iszlám vallasra az embereket. Nincsen semmilyen buntetes az iszlámban akik nem muszlimok.

aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Jeffrey Spender ***** válasza:

A bosnyákok ők jóeséllyel szekularizált muszlimok.


Vagyis annak vallják maguknak, de a gyakorlatban nem olvasták a Koránt.

aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
49%

"A hitehagyásért járó büntetés (ridda) jól ismert az iszlám Sari'a-ban. Azt, aki elhagyja Iszlámot, megtérésre kéri egy Sari'a bíró, ha nem bánja meg és nem tér vissza az igaz valláshoz, káfirként és hitehagyottként megölik a próféta parancsa miatt (béke és Allah áldása legyen vele): „Aki megváltoztatja a vallását, öljék meg. "


(Al-Bukhaari jelentése, 3017).


xd Kérdezzetek nyugodtan, válaszolok!

aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!