Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kalama Harris miért jobb...

Kalama Harris miért jobb jelőlt Bidennél?

Figyelt kérdés

Biden szenátor volt. Fedhetetlen az előélete. Soha egy botránya sem volt. Férfi. Jól forgatja a szavakat. Hű a liberális elvekhez. Tekintélyes, karizmatikus férfi. Kalama Harris pedig csak egy fekete nő. Erőtlen, gyenge beszéde van. Nem logikusak a következtetései.


Ha már le kellett volna váltani Bident, miért éppen őrá?



júl. 24. 11:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

#20

El vagy tévedve fideszbirka. Trumpli próbálja megúszni a vitát, de nagy zakó lesz ebből szeptember 10-én.

aug. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
20%

1. Tartsuk már meg a kölcsönösséget, hogy nem személyeskedünk jolvan?


2.Fideszbirka? Tesim neked annyi eszed van, hogy aki Trumpal szimpatizál az fideszes, nem vagyok fideszes ne sertegess!


3. Mássz már ki a CNN meg hasonló liberális mediumok világából, és próbálj hiteles forrásból tájékozódni!


4. Amerikai cégnél dolgozom, évente többször kell ki járnom, és remgeted kapcsolatot szereztem ez álltal az utóbbi évtizedben, és hidd el, hogy aki üzleti, gazdasági érdekből van az USA-ban a háta közepére nem kívánja ezt a libsi luvnyát


5. Racionálisan gondolkodó emberek, akik nem szeretnék azt, hogy egy olyan elnöknő vezesse az USA-t aki a migrációt illetve az lmbtq mozgalmat támogatja illetve tovább penzelné az ukrajnai háborút, mar előző este a szavazó fülkében fog aludni, hogy ahogy felkel X-elhessen Trumpra


6. Trump nem politikus, egy üzletember, egy vérbeli vezető akihez képest az összes politikus, egy álszent kutya.


Jó lenne ha innen a icipici Magyarországról a megmondó kapitányok kicsit elgondolkodnának, hogy ne beszéljenek hülyeségeket, úgy, hogy a világgazdaságról, érdekekről, összetett összefüggésekről, halvány foggalmuk sincs.


További szép estét, és ajánlom, hogy bizz benne, hogy Trump nyer mert Musk-al a "jobbján" jelenleg ő az aki kicsit újra normalizálhatja az USA-t illetve a világ helyzetét!!!

aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%

Köszönjük a kortesbeszédet.

Szerintem Trump egy vén f@sz, ha győz ha nem.

Leírtam a véleményemet, elolvastam a tied,

engem nem győztél meg. Ez ugyan nem számít,

mert Budapesten élek de soha nem szavaznék

egy ilyen idiótára.

aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
12%
Persze, értem azt az álláspontodat, hogy Trump egy igen idős ember már, viszont azt kevésbé, hogy miért idióta? Érvekkel nem támasztottad alá, én úgy gondolom, hogy egy olyan ember aki amikor elnök volt még Bill Gates is tartott nem lehet idióta. Számtalan kijelentése volt ami miatt idiotának gondolhatod, de lássuk be, aki komolyan vette azt, hogy Trump komolyan mondja azt pl, hogy atomot kell dobni a hurrikánokra, vagy hogy igyanak fertőtlenítőt azok akik félnek a covidtól, és ez alapján gondolja őt idiótának, az ő felfogása megkérdőjelezhető. Ha úgy fogalmaztál volna, hogy idiótán viselkedett a körülötte lévő politikusokkal, az ENSZ-el vagy a WEF-el úgy érteném. De hát ne vicceljünk ezek a szervezetek bohócokból állnak akik közel sem tesznek hozzá annyit a világához, amennyit hiszünk, vagy elvárnánk. Véleményem szerint ott lett vége a karrierjének mikor Kennedy példáját követve állami kontroll alá akarta venni a dollár kibocsátási jogát, illetve kb az egész CIA-t. Itt minden megaladon pénz ember (akiket a konteo hívők háttérhatalomnak vagy mátrixnak hivnak) ellene fordult és kicsinálták. Így számomra fura, hogy tudott újra indulni, de örülök neki. És ahogy utóbbi válaszomban írtam, 4ev Trump nagy eséllyel normalizálhatná a világ helyzetét.
aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

Videó van róla, ahogy felhergelte

híveit, hogy vonuljanak a Capitoliumhoz tüntetni,láttuk a végeredményt. Börtönbe kéne lennie.

aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

#22

Ha egyszer fideszbirka vagy. Szépen visszabőfőgöd a hazug kormány propagandát mert viktor gazdid szerelmes trumpliba.


Attól mert a mekiben takarítasz nehogy már komoly tényezőnek hidd magad. Amerikai cég.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek mindenben egyet 22essel, de abban 100%ban igaza van hogy nem is arra valaszoltok amit ir, es ervelni sem tudtok es meg ti birkaztok meg idiotaztok 😭
aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ő se tudott érvelni
aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
35%
Most b+ kajakra vannak emberek akiknek bizonygatni kell hogy mert jobb Trump mint ez a ciabol jött mocskos? Trumpnak kene bortobne lenni haver olvass mar kicsit miket művelt a cia a lezetese ota hogy ártatlan embereket oltek amerikai allampolgarokkal kiserleteztek halalig egy csaladokat tettek tonkre. Ja es meg mielott megkapnam enis h fideszes vagyok nagyon távol allnak tolem csak twnyeket nezek es ahogy a gyerek irta Trump uzletember es ide most nem aljas politikusok kellenek amilyen helyzet most van hanem egy vezető aki jelenleg Trump
aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó idióta és hazug vagy
aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!