Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na hogy áll most a nemzetközi...

Na hogy áll most a nemzetközi COVID összeesküvés?

Figyelt kérdés

Mik most a jóslatok, hogy mit fognak kitalálni, hazudni, bevezetni, korlátozni?


Egyszer had olvassam el előre is. Ne utólag lássam, hogy mi volt állítólag előre kitalálva.


júl. 23. 19:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Hol voltál az elmúlt években, Kérdező? 🙂 Mostanra tényleg a csapból is ezek az információk folynak. Nézz már meg egy cikket, Kla.tv adást, vagy akár kormányzati forrást könyörgöm, tele tárgyi bizonyítékokkal, dokumentumokkal a Jóisten is. 😄 Schwab-tól (az alapító) kezdve a médián át, fullban kitárult a YGL tanfolyam megléte is, ahol minden jelenlegi globális vezető elvégzett egy képzést, aztán került felső pozícióba. Putyin, Orbán, Gates, Zuckerberg, Musk, Trudeau, Macron és még qrvasok fejes, mind a WEF elképzelését, tervét követi. Innentől miről beszélünk? Mi nem jött össze nekik covid alatt, ha az országok és minden szektor élén saját emberük van? Ez nem csak és kizárólag a covidról szól, jó reggelt.

A covidról meg annyit, hogy Marc Van Ranst covid előtt tartott egy szép kis előadást, hogyan lehet hülyére venni az emberiséget egy hétköznapi influenza szintű halálozási arányú járvánnyal is. Ez volt ugye a H1N1, amit ő vezényelt le. Így az elvártaknak megfelelően futott le a covid is, sokan bekajálták, mert jó lett a felvezetés és a félelem nagy úr, irányíthatóvá teszi az embert. Monopoly, Új norma, Már csak két hét dokumentumfilmek vissza tekintést adnak az akkori helyzetről! Legalább annyi tudásod legyen már, hogy mi is zajlott akkor globális mértékben! Ez sokkal inkább pszichológiai hatás volt, mint fizikai korlátozás. És nem volt olyan ember a Földön, aki ne érezte volna.

Nade 24'-et írunk és még mindig csak a covidnál vagy leragadva? Ejnye! Ennél jóval gusztustalanabb dolgokat művelnek ám jó régóta. 😄

Digitális pénzről, készpénz megszűntetéséről, egyéb "jótét" dolgokról meg publikációk vannak, nem képzeletbeli dolog, hogy be akarják vezetni! Matolcsynak is volt előadása a magántulajdon eltörlését, megosztását illetően. Folyik az AI fokozott bevezetése globálisan. Világkormány találkozó ülések folynak és még sorolhatnám. Ennyire ne legyél már barlanglakó, hogy semmiről semmit nem tudsz/fogadsz el! Ezek globális tervek.

júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

10.

"Illetve a többséget sikerült annyira felhergelni, hogy simán nekitámadt azoknak, akik akár csak egy kicsit is meg merték kérdőjelezni a sok marhaságot."

Igen, nekem is meg led verni egy idiótát a buszmegállóban mert beugatott hogy nincs rajtam maszk .

júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
10. Mik voltak az ellentmondó előírások?
júl. 29. 12:20
 14/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: ellentmondó előírásnak vehetünk minden olyan COVID alatti esetet, ahol a tudomány fejlődése következtében a korábbitól eltérő rendelkezések születtek. Például nekem a mai napig a képernyővédőm az a plakát, ami a külföldi esetekhez hasonlóan arra hív fel: ne viseljen maszkot, ha nem beteg! (Így akarták elkerülni, hogy felvásárolják az ápolók előtt, ez mainstream által is tényként elismert tudatos hazugság volt)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: A "Covid" összeesküvést én, mint feketeöves "konteós" és luddita sosem tudtam volna dátum szerint megjósolni, de 2005 óta vagyok aktívan oltásellenes, akkor utasítottam vissza az első felkínált oltást. Lehet, hogy a konteósok között, ahogy a nem konteósok között is, sok a tévedésekben hívő ember. DE, ami a konteósokat különbbé teszi az átlagembertől, az az igazság szenvedélyes keresése, a társadalmi nyomásnak való ellenállás, azaz, a szabadság kompromisszummentes képviselete. Ha ehhez meredek/vallásos/ostoba mítoszokban kell hinni, az sem nevetségesebb mint sok vallás, vagy akár nem-egzakt tudomány, pl. közgazdaságtan, pszichológia.


Tehát te is tudod, hogy lehetetlent kérsz. Megtörtént ez is az emberiséggel, ahogy a többi borzasztó atrocitás is a 20. században. Katarzis nélkül ért véget, ahogy a kommunizmus 89-ben.


Mindazonáltal a 6-os elég jól felvázolt pár nagyon is lehetséges forgatókönyvet. De nem az a lényeg, hogy valóra válik-e, hanem, hogy éberek legyünk, hogy tegyünk ellene, hogy konteó maradjon örökké.


Hogy valami konkrétat én is mondjak, ha nem is 3. VH, de 28-32 között Kína meg fogja támadni Taiwant, ebben fogadhatunk. Abból könnyen lehet 3. Vh.

aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#13 Ellentmondó előírások, nyilatkozatok és cikkek pl.:

- Szellőztessen sokat, hogy jöjjön be friss levegő, ne keringjenek bent a kórokozók (és menjen nyugodtan a huzat pl. a gyerekekre amikor voltak suliban) <-> viseljen maszkot az utcán, másoktól távol is

- ne menjen zsúfolt helyre <-> korlátozott időben mehet a boltba

- iskolába és szórakozni nem mehet <-> dolgozni mindenki mehet, nem csak a kulcsterületeken dolgozók

- az oltás működik <-> az oltás nem véd sem a fertőződéstől, sem a megbetegedéstől

- a covid halálozási aránya sokkal rosszabb, mint az influenzáé <-> az ismert covidosokhoz képest sokszoros lehet a tünetmentes covidosok száma (ez a két cikk azt hiszem 2 nap különbséggel jelent meg ugyanabban a lapban)

aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

viseljen maszkot az utcán, másoktól távol is. na én ilyen előírást soha nem láttam. Csak bent várták el vagy kint akkor ha egy hely véletlenül zsúfolt lesz volna de azt meg eleve kerülték.


Amiket mondtak te a mondatok felét kihagytad. Nem azt mondták, hogy az oltás véd majd meg véd, hanem azt, hogy jelentősen csökkenti a megbetegedést, ha mégis akkor lefolyásának súlyosságát és hallod kimenetelét. De nem 100%os a védelem!


Erre te azt mondod, hogy azt mondták, hogy véd majd hogy nem véd.


Nem, nem azt mondták.

aug. 2. 22:06
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

Ja! Közben kiderült a covid volt az influenza, de sok majom bedőlt!


Ja persze eltűnt az influenza akkor csak...

aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16

De, volt olyan időszak, mikor kellett az utcán is viselni, másoktól távol is! Először csak a polgármestereknek adtak ilyen lehetőséget, hogy ezt elrendelhették, aztán egy ideig országosan is volt ilyen.


És de, még elsősorban az oltások megkezdése előtt emlegettek bőven olyat, hogy akár a fertőződéstől véd az oltás. Nyilván aki ért egyébként is az oltásokhoz, az tudta, hogy nem egészen így van.

Mikor meg már mentek az oltások, akkor meg csak egyszerűen az volt a szöveg, hogy "az oltás működik", ami meg nem túl konkrét, és igencsak furcsa volt kb. változatlan számoknál.


Na persze az is megérne egy misét, hogy kiket is regisztráltak covidosnak. Ugye ezzel kapcsolatban is konkrétan elhangzott sajtótájékoztatón, hogy aki valaha volt covidos, és meghal, azt covid halottnak számolták. Hónapokkal később, már a korlátozások feloldása környékén pedig ezt kifejezetten cáfolták, hogy mégsem így számoltak.

Sok személyes történetet is lehet hallani, olvasni ezzel kapcsolatban, nyilván nem lehet mindnek hinni. Nekem egy közeli, megbízható ismerősöm idős (90+) édesapja került kórházba a covid alatt, elsősorban a régóta beteg szívével. Bent tesztelték, negatív lett. Berakták a covid osztályra! 4 napig ott volt, a covidosok között, minden nap tesztelték. Mikor a 4. napon is negatív lett, akkor átvitték rendes osztályra. Szóval nem covidosként ott volt a covidosok között, ahol simán megfertőződhetett volna, amit simán átvihetett volna a sima osztályra. Nevetséges eljárás volt.

aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"viseljen maszkot az utcán, másoktól távol is. na én ilyen előírást soha nem láttam. Csak bent várták el vagy kint akkor ha egy hely véletlenül zsúfolt lesz volna de azt meg eleve kerülték."


Ugyan nem én írtam amire reagáltál, de ez kezd már vicces lenni Kérdező. Ennyire nem rémlik, mennyi baromság szembement a normalitással?


[link]


Erre még én is emlékszem baszki. 5 perc volt lesétálnom a boltba. Senkivel nem találkoztam közben, maszkot nyilván nem tettem fel, nem vagyok kettyós őrült. Odaértem a bolthoz és beszóltak a bolt előtt várakozó megszállottak, hogy vegyem fel a maszkot, mert kötelező, megbűntetnek a rendőrök ha nincs rajtam, meg jajj a vírus.. 🤦‍♀️

aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

És most egyrészt azt állítjátok, hogy már hivatalosan is elismerték hogy kamu az egész (még az új tünetek is mint ízek és szagok nem érzékelése....), másrészt továbbra is az hivatalos hogy mehetsz oltásra ha akarsz. Akkor most melyik a hivatalos mégis?


Konteó-hívő = az igazságot keresi, ezt mondjátok.


Én érdekesség kategória miatt konkrétan egész könyvet olvastam el, amiben több összeesküvés elmélet van leírva.


Nem azért mert konteó hívő vagy elutasító vagyok. Hanem mert érdekesség.


A Holdraszállás tagadása elég nevetséges. Irtó sok képet kellett volna hamisítani hozzá és akkor még nem volt olyan könnyű mint most.


De maradjunk a témánál, COVID.

Először én is hoaxnak gondoltam, és az intézkedéseket is túlzásnak tartottam, sőt, azóta is annak tartom!

Mikor olyan kérdések jöttek, hogy "hogyan kerüljem el, hogy elkapjam a COVID 19-t?", röhögtem, mert szinte bármi más vírus ellen ugyanúgy lehet védekezni, mint tisztálkodás, nem nyúlkálás szembe szájba orrba, nem beszívni más köhögésér, tüsszögését és bakker még vírus is okozhat betegséget, járványt halált. Éppen ezért tartottam furcsának az intézkedéseket főleg későn. Nyilvánvaló volt hogy csak az örökkön örökké elszigeteltség tüntethette volna végleg el, mert mindegy hány hét hónap múlva keveredik mindenki újra, úgyis lesz közte fertőzött és lesz aki továbbadja.


DE.


AMIKOR MÁR OTT TARTATOK, HOGY NINCS ILYEN VÍRUS MEG HOGY AZ 5G TERJESZTI, MEG BILL GATES CHIP MEG AZ OLTÁS FOG MINDENKIT MEGÖLNI HOGY FOGYJON A NÉPESSÉG, NA EZ MÁR ÓRIÁSI BAROMSÁG.

aug. 2. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!