Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azért lőttek le Irina Farion...

Azért lőttek le Irina Farion ukrán képviselőt mert minket magyarokat megszégyenített?

Figyelt kérdés
júl. 21. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Biztos békepárti volt ő is mint Trump meg Fico
júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10. Én nem is mondtam, hogy nem a magyarokra volt kihegyezve. De máskor amúgy mondott másokra is ugyanilyeneket (nyilván azt nem a magyar sajtó hozta le elsősorban).


Ez a szerencsétlen nyomorult egy szélsőjobbos állat volt, én leszek az utolsó, aki mentegeti!


Az orosz ajkú ukránokat degeneráltnak nevezte ("5 millió degenerált él az országban!").


Mariupol ostromára azt mondta, hogy ez a KARMA - mivel zömmel oroszajkú várost romboltak porig a putyinista gyilkosok, ezrével gyilkolva az ártatlan (és egyébként főleg orosz nemzetiségű) lakosságot!


Milyen lény mond ilyet civilek halálára?


Hát végül pont őt érte utol a KARMA! Őt, aki lelkendezve, nyilvánosan örvendezett Oles B uzina halálának és azt írta: reméli, hogy nagyon szenvedett!


Na ezért nem kell más ember halálának tapsikolni, még ha nem is értesz vele egyet - mert lám, a karma bárkit utolérhet!


Ez egyébként az a tipikus kelet-európai szélsőjobbos ex-kommunista típus, amilyen Vadim Tudor volt pl. Romániában (szintén egyetemi tanár, irodalmár).


Ismerem ezt az állatfajtát, tapasztalatból, erdélyi magyarként.


Mindegy, mostmár nyugodjon békében, ha már élni képtelen volt békében. Hátha az utolsó pillanatban megértette, milyen lelketlen gané emberként létezett a Földön és úgy halt meg, hogy egy pillanatra talán megbánt valamit.


Nem mintha a lelkiismeret bajnokai lennének az efféle alakok...

júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért perkeltek neki oda, mert egy büdös náci.
júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!