Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani informatikai összeom...

A mostani informatikai összeomlás már az előkészülete a kriptovaluta alapú világkormánynak?

Figyelt kérdés

2 éve még bohócnak hittem volna azt aki azt állítja, hogy a bitcoin a jövő de a mai afférral is 6%-ot nőtt. Agyam eldobom komolyan.


Lehetséges, hogy a mostani leállás is egyfajta próba volt a leendő világkormány megalakítása céljából amiben kripto lesz a valuta?


Érdemes most még bitcoin-t venni?



júl. 19. 22:30
1 2
 11/20 DK-s ***** válasza:

Ismét #9-nek:


A darkweb használatához, a paranoia határát súroló biztonsági szabályokat kell betartani! Ebben a TOR is segít, mivel az alapbeállítások maximálisan paranoiások. Még a VÁGÓLAPODAT is törli bezáráskor.

júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 DK-s ***** válasza:

Újfent #9-nek:


Tudod mire lennék igazán kíváncsi?


Hogy ezt az oldalt miért jelzi megbízhatatlannak, és miért akadályozza meg az elsőre történő megnyitást? 🤣

júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 DK-s ***** válasza:
júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Töki, a darkweben szolgáltató arcok pöttyet felkészültebbek nálad. Te most szolgáltattad ki, hogy támogatás nélküli oprendszert használsz, paranoid gyerek. Maximum azért érezheted magad biztonságban, mert senkinek egy másodperc figyelmet nem ér meg, hogy benézzen hozzád. A válaszaid alapján bármelyik, nem közkézen forgó megtévesztésnel 1 közeli valószínűséggel bedőlnél, vagy ha mégsem, akkor a következőnek, mindezt anélkül, hogy felismernéd valaha is, hogy mi történt valójában. Szkriptelgetni azért már tudsz úgy ahogy?
júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DK-s ***** válasza:

#14-nek:


Miért ugatsz bele olyan témába, szakértőnek adva ki magad, amiről valójában fingod sincs?


Az Onion hálózat használatának alapesetben semmi köze ahhoz, hogy milyen op-rendszert használsz. Ennél fogva engem a legkevésbé sem izgat hogy a rendszeremnek van -e támogatása? A technika fejlődése miatt most már a TOR is rákényszerült a Windows követésére. De ez csak a Windows-ra igaz. Ha nem Windows-t használnék, semmiféle üzenet nem lenne. Csak azt jelzi vele nekem, hogy az új TOR! frissítések már Windows 10-re lesznek optimalizálva, így én már nem kaphatnám meg. De ismerve a TOR-t vagyis a Mozillát, meg fogják oldani, mint ahogy eddig is megoldották. A Mozilla például a mai napig ad ki böngésző-támogatást XP-re. XP-re! Nem Win7-re, vázze! 🤣


[link]


Kipróbáltam, tökéletesen működik. Teljesen használhatóvá tette az XP-t, minden gond nélkül lehet vele netezni.


És megjegyzem, hogy engem MEGTÉVESZTENI nem lehet. Én soha nem "hiszek" semmit, mert hinni a templomban kell. Amit nem TUDOK, azt kiiktatom, megelőzöm, megakadályozom.


Elég, ha olyan történik a figyelmetlenségem következtében amit problémásnak ítélek, és már rakom is újra a teljes rendszert!


Megnézném azt, aki ENGEM megtéveszt!

júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 DK-s ***** válasza:

Még egy megjegyzés:


A rendszer újratelepítése előtt bebootolom a Hirens's Boot XP-t pendrive-ról, és a HxD-hexa editorral nullára radírozom az SSD-t.


Kár a gőzért. Van mitől tartanom, ezért qrva óvatos vagyok.

júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha óvatos lennél, akkor minimum egy gentoo vagy slackware kiindulással tolnál fel egy lfs-t. Ez így pont az ellenkezője egy jócskán elavult, gyárilag spyware rendszerrel, csak szólok.
júl. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DK-s ***** válasza:

#17-nek:


Tisztában vagyok vele, de a TOR teljes védelmet biztosít még az op-rendszerrel szemben is. Ha nem így lenne akkor én már nagyon régóta, nagyon hosszú ideje a sitten ülnék.


Tudom. Ez olyan, mint azbesztruhában dohányozni egy benzines-hordón. Nem lehetne bajom, de azért ezt még sem kellene. 🤣

júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is meg kb mind a sitten ülnénk, ha Magyarországon bárki is ráellenőrizne olyanra, aki nem gyanúsítottja semmi ilyen ügynek. A hagyma se véd mindentől, egyetlen eszközre bízni a védelmet és hibás környezetben futtatni tkp invitálja az arra tévedőket.
júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 DK-s ***** válasza:

#19-nek:


Amíg a TOR biztonságos, addig én is biztonságban vagyok.

júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!