Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden kiszáll a versenyből?

Sweaze kérdése:

Joe Biden kiszáll a versenyből?

Figyelt kérdés
Pár hete azt nyilatkozta, csak akkor szállna ki, ha lejönne a mindenható úr, tegnap pedig azt mondta, ha kiderül, hogy valamilyen egészségügyi problémája van, visszalépne a jelöltségtől. Friss hír, hogy elkapta a Covidot. Mit gondoltok?

júl. 18. 00:59
A kérdező szavazást indított:
Nem száll ki, ő lesz a demokraták jelöltje
Nemsokára Biden visszalép
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem egy múló fertőzésre gondolt az egészségügyi probléma alatt. De ha saját maga nem ismeri be, hogy vannak gondok a szellemi egészségével, akkor az ilyen kijelentések amúgy is csak üres mondatok a részéről.
júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hamarosan visszafog lépni. Muszáj, mert így hatalmas republikánus győzelem lesz. Lehet a győzelmük már így is elkerülhetetlen, de talán még lehet mérsékelni a károkat egy jobb jelölttel.
júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha kiszállna, talán még lenne reménysugár. Szomorú, mert úgy néz ki, jó elnök volt.
júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez a vége ha valakit elvakítja a hamis küldetéstudata. Már 4 évvel ezelőtt is szinte mindenki látta hogy reálisan csak egy elnöki ciklust fog bírni, de csak azért is erőltette az újrajelölést. Hát most így jártak a Demokraták, az amerikai történelem egyik legelkerülhetőbb választási vereségét fogják elszenvedni.

Biden példát vehetett volna Lyndon B. Johnson-ról, aki 1968-ban nem vállalta be az újraindulást és ezt még időben, márciusban bejelentette.

júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
#4 Szerintem ne vedd készpénznek a vereségüket, de nagyon pici az esélyük, az biztos.
júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Hat ez van,ha "fiatalok" versenyeznek,akik amúgy félábbal már a sírba vannak...Bekéne tiltani,hogy ha vki eléri a nyugdíjas kort,ne lehessen politikus többet
júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Én szerintem szándékosan hamisítottak pozitív tesztet neki
júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
El fogják játszani hogy súlyos lett a COVID és nem tud indulni emiatt. De azt is kinézem a gazdáiból hogy nem épül fel.
júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy rájött, hogy demens.
júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Reméljük hogy indul,mert akkor Trump nyer,és leveszi kezét a tetű Zellerszkíjről
júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!