Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Joe Biden önszántá...

Szerintetek Joe Biden önszántából lett elnök, vagy összeesküvésből?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy igen furcsa az öreg. Szellemileg sincs a topon.
jún. 29. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismersz szenilis embereket? A múltban élnek.

Biden élete az amerikai politika. Nem hiszem, hogy nehéz lenne rávenni, hogy álljon ki Trump ellen, aki egyértelműen a klasszikus amerikai politika ellensége.

jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én csak várom a konteósok beismerését, akik a megválasztásakor habzó szájjal mondták, hogy hahaha úgysem tölti ki a ciklusát, csak a rendszerbirkák nem látják hogy Kamala Harris hatalomra jutását rendezték meg.
jún. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
#2: Miért, szerinted Bidennek maradt még annyi esze, hogy képes legyen felelős döntéseket hozni? Szerinted tényleg ez a szenilis ember dönt mindenben?
jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

#3 Szerintem részben túlzol, de védeni se védeném az öreget, távol álljon tőlem.


Csak mikor megválasztották, rengeteg önjelölt megvilágosodott konteós állította, hogy nem fogja kitölteni a ciklusát, mert a terv az, hogy Kamala Harris lépjen a helyébe.


Én erre mindig azt mondtam, hogy ez egy tökfölöslegesen bonyolult terv, nyugodtan strómankodhat is ezzel az erővel Biden, de le lettem birkázva, mert nem látom hogy meg fogják ölni.

jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!