Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden vagy Trump, a demokraták...

Biden vagy Trump, a demokraták vagy a republikánusok megválasztása jelentene jobbat nekünk, az USA-nak, a világnak?

Figyelt kérdés

Vagy ugyanaz a kérdés, mint nálunk 2024-ig, hogy ki a kisebbik rossz?


Független véleményeket szeretnék.



júl. 14. 13:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Pedig bőven átlag feletti színvonalon élnek, és még így is meg érzik a Biden maffia hatását...
júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#10

Az országok szerencsére nem úgy működnek, hogy egyszer elmész megnézed és akkor eldől, hogy jó-e vagy sem.

Trump pl. adókedvezményt adott a gazdagoknak, csak nekik, ezzel is növelte az amerikai hiányt, így gyengítve mind a gazdaságot, mind az államot.

Ezzel szemben ezt pont rendbe tették Biden-ék.


És ez csak egy példa az 500-ból.


A valóság az, hogy objektíven nézve, pl. gazdasági mutatók alapján. Biden fényévekkel jobb, mint amit Trump összehozott. Ezek tények, azt mindenki leszarja, hogy milyen propagandát szoptál be te és a lengyel haverjaid.

júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én személyes tapasztalatokból és barátok tapasztalataiból alkottam meg a véleményem, azok tapasztalataiból akik ott élik a mindennapjaikat. A tény az, hogy az átlagember életét tönkre b@szta Biden. Ez nem propaganda hanem tény, és a tény azért tény mert nem kell bizonygatni :)
júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13

És ezért ökörség, amit felvetettél. Mondok egy egyszerű példát. Ha én elkezdek 2002-ben dolgozni a területen, ahol most vagyok, akkor 2010-re - még a válsággal együtt is - 3-szor annyit keresnék, mint amikor kezdtem. De ez igaz, akkor is ha 2010-ben kezdek és 2018-ig dolgozom. A valóság az, hogy nem azért nőtt a fizum 3-szorosára, mert a Gyurcsány- vagy Orbán-kormány olyan jó lett volna, hanem az én személyes tapasztalataim miatt, amiket szereztem.

Ezért önmagában személyes tapasztalatokat alapján SOHA nem lehet megítélni egy kormányt, aki mégis ezt teszi, az idióta.


Továbbá, a tény fogalmával sem vagy tisztában, mert a tényt bizonygatni kell, pontosabban már vannak hozzá bizonyítékok. Egy állítás akkor válik ténnyé, amikor már bizonyítottad. Te ezt nem tetted, innen is tudjuk, hogy hazudsz.

A tények azok, hogy az átlagembernek a Biden-kormány sokat segített és jobb nekik. Ezzel szemben a nagyon gazdag réteg, pl. a top 1%-nak rosszabb, mert nem ad nekik adókedvezményt, mint Trump. Viszont ez szintén jobb a gazdaságnak, mert kisebb a hiány és jobb szolgáltatásokat tudnak nyújtani az átlagembereknek is.


Harmadrészt, amit nem kell bizonygatni, az az axióma. Legalább magyarul tanulj meg, ha itt akarsz élni, hülye migráns.

júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
🤣gondolom itthon ilyen momentumos vagy hasonlo szavazo lehetsz
júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Rendben Petőfi battyam rajta leszek a magyaron 😉✌🏼
júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Menj ki és tapasztald meg.

Axioma...

júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#15

Huhh, hát akkor nem erősséged a gondolkodás. Itthon nem támogatom kifejezetten egyik pártot se. Adott választáson helyzettől függően tudok dönteni, de nem a legjobb a felhozatal.


#17

Felesleges, mivel napi szinten beszélgetek amerikaiakkal, munka miatt is, mivel dolgozok együtt amerikaiakkal, de nagyon sok amcsi ismerősöm van.

Ezenkívül pedig, még mindig nem érv a személyes tapasztalat, a gazdasági mutatókat meg mindenhonnan lehet olvasni.


Felteszem a te forgatókönyvedben Orbán is nagyon jó kormányt visz. Az ne zavarjon, hogy egy 5-ször akkora országban feleannyi covid halott volt ugyanannyi idő alatt, mint nálunk, de Orbán biztos nagyon jó.

júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Orbán meg a bandaja alavalo bunozok, viszont abban igaza van, hogy kb Európa ellenesek vezetik az eut és ez egyre észrevehetőbb sajna. A homárok, niggerek, migránsok, népek egybe olvasztasa kereszténység vagy egyáltalán az Isten hit kiszorítása nem propaganda, hanem komoly problema és azt leszamitva hogy egy maffia ettől függetlenül jól gondolkodnak az elvekről, de sajnos ez se 100% mert ilyen olyan elvek szuverenitas ésegis itt b@ssz@ az anyját a sok kínai gyár
júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nézd valóban vannak számok amiket Biden jobban hoz, viszont az tény hogy a kényesebb, píszí, nyávogos amerikaiknak Biden a befutó mert azt mondja amit ezek hallani akarnak. Míg Trump kimondja amit gondol megmondja a frankót, és ez bizony fáj a kényeskedő társadalomnak, és ne felejtsük el hogy Trump oda akart b@szni a CIA-nak a Fed-nek meg a pedofil multi milliárdosoknak...ezert is szedték le onnan ahol volt
júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!