Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most az amerikai elnökválasztá...

Most az amerikai elnökválasztás kapcsán hogyhogy mindenki csak Trumpról és Bidenről beszél Kennedyről meg nem?

Figyelt kérdés

#Amerika #Amerikai Egyesült Államok #Kennedy2024 #Robert F.Kennedy JR
júl. 14. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A két vénség mellett Kennedy esélytelen. Ezek ketten legutóbb is 150+ millió voksot kaptak,valszeg most is így lesz. Kennedy ennek csak a töredékét tudja megszerezni, így nem tényező.
júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PMC Wagner ***** válasza:
100%
mert nincs mögötte kellő támogatás.
júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként hallottam már valamikor,hogy elvileg esélytelen de egyébként miért?
júl. 14. 02:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2020-as választásnál 66%-os részvétel mellett a demokrata és a republikánus jelölt begyűjtött 155 millió szavazatot a leadott 158 millióból. Kb 235 millió szavazásra jogosult él az Egyesül Államokban, így a 2020-as adatok alapján ha a választáson részt nem vevő összes jogosult leszavazott volna Kennedyre akkor is kevesebb szavazatot kapott volna, mint Biden. Bár nem a közvetlen szavazatszám dönt, hanem az elektori szavazatok, de matematikailag így is esélytelen hogy egy független jelölt nyerjen.
júl. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 Én azért csak az alapján,hogy ő egy másik,új figura azért nem mondanám esélytelennek. Honnan tudjuk,hogy az ő megjelenése nem hozott ott egy teljesen új színt. Láttam már olyan közvélemény kutatást,amin ő volt a legnépszerűbb elnökjelölt.
júl. 14. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pedig a nagy pártok párttagjai és regisztrál szavazóinak száma alapján azt mondanám, hogy esélytelen. Ezek a szavazók nem váltogatják a pártokat, ezalapján esélytelen.


"Honnan tudjuk,hogy az ő megjelenése nem hozott ott egy teljesen új színt."

Kb onnan, hogy senki nem foglalkozik vele?

júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!