Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » J. Biden, K. Harris, M. Obama...

J. Biden, K. Harris, M. Obama - kire szavaznál a demokrata párt 2024 augusztusában tartandó kongresszusán?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a demokrata párt szavazati joggal rendelkező képviselője vagy. Ki legyen az elnökjelölt, tekintettel Biden mérhetetlenül gyenge szereplésére Trump-al szemben? Biden ugye kijelentette, hogy maradna elnökjelöltként, viszont szavazás lenne a kongresszuson, a felsorolt három ember egyikére. (Alelnökökkel most ne foglalkozzunk.)


(Hint: Putyin, Orbán, Fletó, Kim Jong Un stb. nem az USA Demokrata Pártjának jelöltjei.)



júl. 10. 08:09
A kérdező szavazást indított:
J. Biden
K. Harris
M. Obama
nem adnék egyikre sem szavazatot
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Feltéve hogy amerikai demokrata lennék és érdekelne az elnökválasztás, és pont ez a három lenne az aspiráns?


A két nő közül az egyikre.

júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan így.
júl. 10. 08:20
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Én Bidenre, hogy Trump nyerjen.
júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
George Clooney-t támogatom.
júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Én a fentiek közül inkább Kamalára talán, de szerintem akinek a legnagyobb esélye lenne legyőzni Trumpot jelenleg az Gretchen Whitmer michigani kormányzó.
júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó, szavazásként nem tudom már hozzáadni, tehát inkább innentől kommentben menjen akkor:

1. Biden, 2. K.Harris, 3.M.Obama, 4.Clooney, 5.G.Whitmer.

júl. 10. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Michelle Obamára. Szerintem ez egyenlőre csak pletyka, de nagyon sok helyen rebesgetik, hogy Biden helyett ő indul majd. Neki szerintem simán lenne esélye legyőzni Trumpot, kérdés, hogy indulna-e, mert eddig nem nagyon akart. Kamala nem lenne elég jó Trump legyőzésére.
júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Obamát már mérik a közvélemény kutatások, remélhetőleg meglépik. Biden ellen k nagyot fog nyerni Trampli.😥
júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Kb 10%-kal többet kapna. Szurkolok, hogy elinduljon.
júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!