Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Európa tényleg tervez...

Ha Európa tényleg tervez eszkalálni akkor azt, hogy képzeli el?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy szeretné kivitelezni öngyilkosság nélkül? Nyilván abba Oroszország is beledöglene de mi lenne a terv? Vagy tényleg mi átlag civilek jobban átlátjuk a helyzetet, hogy klasszikus módon ezt a háborút nem lehetne megvívni? Hisz valaki úgy is vesztésre fog állni és bedob egy Allint, aminek a vége úgy is atomozás lenne. Tehát nem értem a tervet.

tegnapelőtt 14:55
 1/7 DK-s ***** válasza:
51%

Én sem.


Vagy lenyugszik mindenki a p'csába, vagy felégetjük ezt a kibaxott bolygót.

tegnapelőtt 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az oroszok menjenek szépen haza Ukrajnából, és senki nem fog eszkalálni.
tegnapelőtt 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem meg az usa húzza ki a f..szát ukrajnából. (Nem tudom, mit szólna az usa, ha a ruszki mondjuk összehaverkodna Mexikóval, és oda telepítene támadó fegyvereket. Ja, de tudom, azt szólná az usa, amit a Kubába telepíteni szánt atomrakétákhoz 1962-ben.

Jó kis kettős mérce. Holott Kuba és Washington jóval távolabb van, mint mondjuk Donyeck és Moszkva.

tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem tervez eszkalálni Európa. Ezt onnan tudjuk hogy a zárolt orosz pénzeknek csak a kamatait adták Ukrajnának. Tehát megüzenték, hogy nem szívbajosak az ukránoknak adni, de közben nem is lőttek el minden puskaport, így nyitva hagyva a tárgyalások lehetőségét. Maradt is valami a kezükben.


Ha eszkalálni akarnának, minek őrizgetnék a pénzt, mehetne az egész Ukrajnába.

tegnapelőtt 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
48%
Nem tervezünk eszkalálni. Lapozzunk...
tegnapelőtt 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DK-s ***** válasza:
51%

#3-nak:


🤣


Nem vagy túl naprakész. Mivel még mindig haverok Kubával, így Putyin megint meglépte.


[link]

tegnapelőtt 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
[ma 15:32]: Azt ugye tudod, hogy Kubába tényleg telepítés alatt álltak atomfegyverek? Azt is tudod, hogy az USA ennek ellenére egy pisztolyt se sütött el? Ukrajnába az USA nem telepített atomfegyvert, imádott ruszkijaid mégis megtámadták őket, mondván, hogy maaaajd, egyszeeeer, ha Ukrajna NATO-tag lesz, taláááán. Elmehet az összes ruszkinyalonc a fenébe, aki a két történelmi esemény párhuzamán veri a nyálát, de ahhoz lusta, hogy egy törikönyvet felüssön, és az ordító különbségeket is észrevegye.
tegnapelőtt 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!