Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fog vészesen elfogyni a...

Mikor fog vészesen elfogyni a kőolaj?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy nagyjából mikorra tehető, hogy kényszerűen le kell állitani a belső égesűek gyártását, és ez hogyan fog hatni a világgazdaságra?
jún. 30. 18:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Azt te már nem éred meg.
jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Jó, ha így haladunk lehet nem lesz vész mert az elektromos hajtású járművek térnyerése rohamosan halad.
jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
2, azt ugye tudod, hogy az autóipari szakértők, nem egészen igy látják az autózás jövőjét?!
jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
41%
Nem fog ilyen történni.
jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
46%
3! Ahogy sok villamosmernök is elmondta, hogy a LED izzók sosem szorítják ki a kompakt fenycsöveket...
jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

5, nem vagyok villamosmenrök, az nem mérnök egyébként?, de az sem vagyok.

Egyszerűen csak autósport rajongó vagyok és azt látni a különböző versenyszériáknál, még az elektromosoknál is, hogy a gyártók egyre kevésbé biztosak az elektromos technológia jövőjében és azon autóipari szakértők, akik értenek hozzá -nem úgy, mint én-, na ők azt mondják, hogy nem ez a jövő.

jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

Még sok kőolaj van. Több generációnyi.

Valóban az elektromosságé a jövő, de jelenleg senkinek se érdeke olyan aksit fejleszteni, ami jó lenne. Különben a kormányok már rég össze fogtak volna, hogy fejlesszék. Nem úgy mint a fegyvereket... Mert azokat fejlesztik.

jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
20%
6! Furcsa, pedig mindenki arról beszél, hogy az a nem is, hogy jövő, hanem már a jelen.
jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
#2: Kőolaj nem csak az üzemanyaghoz kell. Rengeteg helyen használják, pl. a műanyaggyártás során, vagy az utakba. Hiába lesz csak elektromos autó, kőolajra akkor is szükség lesz. Ha meg majd nagyon fogyóban lesz, akkor kitalálnak technológiát, amivel mesterségesen előállíthatják gazdaságosan is.
jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Az elektromos simán kiszorithatná, de...

Miért nincs megfizethető árú, nem luxus meg premium, meg csilivili, hanem fapados villanyos auto? Amikor elvileg sokkal kevesebb alkatrésszel és hatásfokkal üzemel?

jún. 30. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!