Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történne, ha Izrael belépne...

Mi történne, ha Izrael belépne az EU-ba?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi, menne tovább az élet. Ha úgyis a zsidók irányítanak mindent, legalább most látnánk a jelenlétüket, a tagság már nem oszt, nem szoroz. Amúgy nem hiszem, hogy tetszene nekik a lisszaboni szerződés.

Nektek mi a véleményetek ?


2010. okt. 31. 09:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Az izraeli vagyok


Eszunkben sincs belepni. Mar hivtak.

2010. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 11ptr ***** válasza:
100%

....kik hívtak?

Mert, ha a németek, - az valami csapda!!!

Ha a többiek, dörgöld az orruk alá a wanesse-i konferencia jegyzőkönyveit, ahol aláírták Európa zsidómentesítesét!

Ha a magyarok, - akkor hanyat-homlok meneküljetek, mert aki eddig velünk szövetkezett annak az lett az Isten csapása. Csak a közelmult: Osztrák - Magyar Monarchia. Hova jutott a Habsburg Birodalom? Németország katasztrófális vereségénél mi voltunk az utolsó csatlós. A Szovjetunió még le sem hunyta szemét, máris átáltunk az amerikaiak oldalára. Ez utóbbit is elérte a járvány, máris elindult a gazdasági összeomlás felé. Orbán Viktor Kinában éppen most táblázza ki nekik a szakadékhoz vezető utat.

És, ha ez még nem győzött meg, akkor kutass az emlékeidben. A rendszerváltozásig diplomáciai kapcsolatunk sem volt a " palesztin gyilkos, militarista Izraellel". És akik akkor a legjobban pocskondiáztak benneteket, most azok nyalogatják a legmelegebben a talpatokat.Ha holdvilágos este nyájasan csalogatnak egy Margitszigeti sétára, ne menj velük! Onnét csak pár lépés a dunapart!

2010. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Az utolsóra reagálva :

"2004 áprilisában Magyarországon járt Mose Kacav izraeli államfő. Az ok látszólag egy szokványos baráti látogatás volt. Ehhez képest zárt körben egy olyan államközi megállapodás köttetett, melynek egyes pontjai külön-külön is felérnek egy hazaárulással. Ha ennek az aláírásán csak a balliberális elit képviseltette volna magát, egyáltalán nem csodálkoznék rajta, hiszen ismerjük őket. Sajnos azonban jelen volt az akkori parlamenti pártok teljes spektruma, a magyar kormány, és az akkori magyar államfő, Mádl Ferenc is.


2004 április 14-én, egy szerdai nap késő estéjén, Izrael magyarországi nagykövete fogadást adott, ahol összegyűlt a megállapodást aláíró magyar politikai elit. Az egyezmény részben a már említett EU-Izraeli akcióterv alapján került megfogalmazásra, és 2004 május 1-én lépett életbe. A magyar felek ezzel az aláírással tulajdonképpen ratifikálták az EU-s országokban sem szellőztetett kerettervet.


Korunk jellemzője az a kényszer, amibe a nemzetközi elvárásoknak megfelelni akarás beleviszi egy magát függetlennek nevező ország politikusait egy olyan dokumentum aláírásába, mely ellenkezik a józan ésszel, és hátrányára, sőt kárára van a választóknak és az országnak. A "nemzetközi elvárások" ebben a kontextusban az USA, Izrael, a nemzetközi és magyarországi zsidó szervezetek, de elsősorban az általuk kézben tartott média elvárásait jelenti. Ez egy olyan kényszer, amiből egy pártos demokrácia sosem fog tudni kiszabadulni, és nem csak a hazai viszonyokat jellemzi. Nem az én feladatom persze megítélni, hogy mennyire érezték az itt ismertetett dokumentum aláírását politikai kényszernek a jelenlévők. Egy biztos. Mindenki ott volt aki számított.


Az itt ismertetésre kerülő anyag az EU és Izrael között létrejött "akcióterv"-nek nevezett megállapodás része. A különös az, hogy a hazai sajtó nem számolt be sem az EU-Izraeli akciótervről, sem pedig erről a megállapodásról. Az EU-s média is többnyire kerülte, mint macska a boxer kutya udvarát. Az eredeti EU-Izraeli akcióterv anyaga itt olvasható.

A dokumentum aláírásán részt vettek:

Mose Kacav, Izrael akkori államfője,

Mádl Ferenc, Magyarország Köztársasági Elnöke,

Medgyessy Péter, akkori miniszterelnök,

Kovács László az MSZP részéről,

Hiller István az MSZP részéről,

Dávid Ibolya az MDF részéről,

Herényi Károly az MDF részéről,

Orbán Viktor a Fidesz MPP részéről,

Áder János a Fidesz MPP részéről,

Pokorni Zoltán a Fidesz MPP részéről, valamint a

Magyarországi Zsidó Hitközségek vezetői.


Ezen kívül két fő az SZDSZ részéről. A nevek véletlenül kimaradtak a jegyzetemből, de mint a többi párt esetében, itt is a legfelsőbb vezetők lehettek jelen, tehát valószínűsíthető a személyek Kuncze Gábor mint pártelnök, és Pető Iván mint az SZDSZ országos tanácsának elnöke.

A dokumentum

A dokumentum 8 pontból állt, melyek a következők voltak:

1, Magyarország befogadó célország.

Abban az esetben, ha Izraelt külső agresszió érné, mely veszélyezteti az ott élő zsidók életét, Magyarország 500.000 zsidó befogadását vállalja, állampolgári jogokat adva a befogadottaknak. Hasonló megállapodások értelmében Németország további félmillió, Lengyelország pedig 100.000 Izraeli állampolgár befogadására tett ígéretet az ott elhangzottak szerint. Megjegyzem, ezzel szemben Németország a zsidók bevándorlásának korlátozásáról döntött 2006 júliusában.


Kiegészítés 2007.10.16-án:


A ránk vonatkozó szám valószínűleg nem 500, hanem 550 ezer. A Magyar Fórum 1998. december 17-i számában az izraeli A Hét Tükre nevű újságból idézett egy közleményt, miszerint "a jövőben Magyarország állampolgárainak száma 550 ezer izraelivel gyarapodhat". Ez különben azért is meglepő, mert az Új Magyarország (1991.09.24) amikor Göncz Árpád Tel Avivban, járt 1991 nyarán, még arról tudósított, hogy csak "negyedmillió magyar ajkú közösség" volt Izraelben!"


Véleményem szerint annyi keresnivalója van Izraelnek az EU-ban mint mondjuk Ausztráliának és a kutyát se érdekli, hogy milyen kultúrájúak!

2010. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 11ptr ***** válasza:

...a németek elöl menekülő európai zsidók közül sokat befogadtunk a 2. v.h. alatt. A magyarországi zsidókkal együtt kb. hatszázezren lehettek, - és azt hitték, hogy itt biztonságban vannak.

Kiadtuk őket az ellenségeiknek, - még a továbbmenekülés lehetőségétől is megfosztottuk őket.

Ami egyszer megtörtént, az megtörténhet mégegyszer!

Az aláíró személyeket ismerve, kétségeim sincsenek effelől.

2010. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

15:58- ezt az irományt az évek alatt sokszor olvastam el, de semmit nem tudtunk meg róla. Szerintem kacsa, mint a rózsadombi paktum.

Ha viszont mégis igaz, akkor drukkolok Izraelnek, hogy ne érje külső agresszió

2010. nov. 1. 18:53
 16/33 anonim ***** válasza:
26%

Az izraeli vagyok


15:58-nak


Aranyos vagy, hogy mar megint aggodsz ertunk, mi lesz velunk, ha ...


Ha megtamadnak minket - ahogy mar kisebb nagyobb megszakitasokkal - 60 eve allandoan teszik, akkor megvedjuk magunkat. Ugyanugy, ahogy mar 60 eve sikerrel allunk a gaton.

2010. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 11ptr ***** válasza:

...Egyiptom hatezer évig állt " a gáton", ma egy " bolhaszarnyi" országtól sem tudja megvédeni magát.

Róma négyezer évig állt " a gáton", ma azt sem tudják, kik voltak a Rómaiak.

A lényeget Arafat fogalmazta meg:" Izrael egy rosszindalatú tumor az Arabvilágban. Vagy kitaszítjuk és meggyógyulunk, vagy vele együtt pusztulunk."

2010. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

"Izrael egy rosszindalatú tumor az Arabvilágban."


Izrael nem része és nem is akar része lenni a középkorias "arab világnak". Az, hogy az araboknak ennyire fáj, hogy a barbár országaik között van egy kis szigetnyi európai demokrácia, az csak bizonyítja, hogy mennyire primitív a kultúrájuk az araboknak.

2010. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 11ptr ***** válasza:

Az Izraelinek!

A zsidók Palesztina elfoglalását azzal indokoják, hogy joguk van visszatérni őseik földjére. A jogalapot Mózes első könyve 11. 11 - től olvashatjuk. Ábrám és felesége Szárai a mai Szaudi Királyság területén éltek, tehát echte arabok. Innét vándorolnak az Ígéret földjére Kánaánba. Nemzék Izsákot, ő nemzé Jákobot, aki megújjítja a szövetséget Jahvéval a zsidó Istennel. Ettől kezdve lett a neve Isráel / Istennel együtt harcoló /. Tőle származik a zsidó nép, így éppen olyan arabok, mint a többi.

De, most az egyszer neked van igazad!

A Palesztinát meghódító, nagyrészt a koncentrációs táborokból kiszabadult európai zsidóknak kevés közük van a fentemlített néphez, senki nem tudja, hogy a tizenkét zsidó törzs hová tünt, lehet hogy teljesen kihalt.

A "honfoglalók" sem héber a nyelvet, sem a hitet, sem az ősi kultúrát nem ismerik, küllemükben,nyelvükben, vérségükben Európaiak, legtöbbjük őse nem vérségi, hanem "betért" zsidó.

Konklúzió!

Semmi keresni valójuk nincs ott!!!

2010. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Az izraeli vagyok


Ne probald mar TE megmagyarazni NEKEM, hogy EN ki vagyok. De ha te a Biblia szerint gondolkodsz, akkor ime az idezet:

"

27. Ez a Thareי nemzetsיge: Thareי nemze Abramot, Nakhort, Harant, Haran pedig nemze Lotot

28. Meghala pedig Haran, az ő atyjanak Tharenak szemei előtt, az ő szuletesenek foldjen Ut-Kaszdimban.

29.Abraham pedig es Nakhor vőnek magoknak feleseget: az Abram felesegenek neve Szarai;

………..


31. Es felveve Thare Abramot az o fiat, es Lotot Harannak fiat, az o unokajat es Szarait az o menyet, Abramnak az o fianak feleseget es kiindulnak egyutt Ur-Kaszdimbol, hogy Kanaan foldjere menjenek………."


Ur-Kaszdim az Babilon fovarosa volt, kesobb a Perzsa Birodalom hoditotta meg, ma Iran. Izraelhez kepest eppen az ellenkezo iranyban van mint Szaud-Arabia. Sajnalatodra kozlom, hogy nincs bennem arab ver.


Azt allitod tovabba, hogy a kesobb Europaba menekult zsidoknak semmi kozuk a zsidokhoz. Nem vilagos elottem, hogy akkor miert az Oszovetseg szerint eltek, miert koszontek ugy egymasnak Szederkor, hogy "Jovore az ujjaepitett Jeruzsalemben", es miert tartottak oket Jezus gyilkosanak.


Ami az en szemelyemet illeti - mint mar sokszor irtam - edesapam csaladja MO-rol jott haza, de edesanyam csaladja mindig itt elt a hazamban. Mi es a rokonsagunk egeszen pontosan: Tekoan (benne van a Bibliaban, ha erdekel), Hebronban es Jeruzsalemben lakott es lakik.


Eleg jol tudom, hogy ki vagyok, koszonom a segito szandekot, de nincs szuksegem ra.

2010. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!