Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted ki fogja nyerni a...

Szerinted ki fogja nyerni a 2024-es USA elnökválasztást?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



jún. 28. 17:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha néhány hősi katonai temető is leszavaz akkor megint Biden.
jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7%
9: te nem amerikai állampolgár vagy, hanem csak egy migráns.
jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10: tudod. Covfefe.
jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
#12 ott születtem... Anyám 16 évet élt kint, apám 20 évet. Majdnem 4 voltam amikor hazaköltöztünk, de a mai napig járok vissza, van kint házunk és rokonaim.
jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
#14 azért az sokat elmond, hogy akinek IGAZI munkája van, azok többségében republikánusok, nem? Gondolok itt a rendőrökre, katonákra, kétkezi munkásokra, STEM állásban lévőkre (orvosok, mérnökök, informatikusok, ügyvédek stb.) Akkor tulajdonképpen akik fenntartják az ország infrastruktúráját, függetlenségét és biztonságát, azok mind "utolsó büdös gyökerek"? Fordítva ülsz a lovon kishaver
jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
16: akik leszavaznak egy csaló bűnözőre, aki ráadásul puccsal próbált meg hatalmon maradni, hát azokról hadd legyen meg már a véleményem. Mellesleg közvéleménykutató vagy, vagy mi?
jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
#17 nem kell hozzá közvélemény kutatónak lennem hogy el tudjak olvasni közvélemény kutatásokat. Ahogy neked sem kell bírónak lenned ahhoz, hogy bűnözőnek nevezz valakit. Vagy az vagy esetleg? Tedd félre az érzéseidet, és próbálj meg a számadatokra és statisztikákra támaszkodni. Tudom elég nehéz kilépni a buborékból és valós tényekkel találkozni, de néha nem árt azért, mert lehet akkor nem írkálnál ilyen ordas baromságokat az interneten.
jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország és Kína fogja megnyerni. Ha csak két szenilis, fogyatékos fosból lehet választani, akkor esélyesen egy fogyatékos, szenilis fos lesz az USA következő vezetője.
jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer már elcsalták a választást, hogy Trump ne nyerhessen, meg tudják tenni most is.
jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

9-10

Ez mind szép és jó. MIT csinált ennek érdekében Trump? 3 konkrét dolgot kértem, egyet sem kaptam. Mik voltak azok az elnöki cselekmények, ahol Trump ért el valamit, és nem mások az ő irányítása alatt?


Valami ilyesmit várok:

- The American Rescue Plan

- Bipartisan Infrastructure Law

- Bipartisan Safer Communities Act

- PACT Act

- Inflation Reduction Act

- CHIPS and Science Act

- Respect for Marriage Act

Hirtelen Bidentől ezek jutottak eszembe.


Trump érdeme a First Dtep Act, és... a Space Force? Vagy mi?

jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!