Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted ki fogja nyerni a...

Szerinted ki fogja nyerni a 2024-es USA elnökválasztást?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



jún. 28. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Donald Trump
Joe Biden
26 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Mivel a választásokig elég sok idő van, a civilzált világ azon fog dolgozni, hogy trump és a vele egy szellemi képességű szavazói végképp eltűnjenek.
jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen Putin Vladimir. Ki más nyerné?
jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
A demokrata jelölt, de nem Biden.
jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szomorúan olvastam a híreket. A jelek szerint Biden tényleg nincs a topon. A demokrata párt akkor követte el az ősbűnt, amikor 2016-ban és 2020-ban kigolyózta Bernie Sanderst. Ha Sanders lenne az elnök, nem kellene tartani a vadbarom Trumptól.
jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem fogják leváltani Bident, nincs senki normálisan felépítve.

Szerintem ez a vita kevesebbet számít mint amennyi hiszti megy körülötte, de így is valószínűleg Trump az esélyesebb.

|----------------------------------------------------------------|

Ki kéne állítaniuk Michelle Obamát, és minden beszédénél ott kéne állnia Barack Obamának mellette, akkor szerintem simán megnyerné.

jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Trump sokkal jobb, képességesebb, karizmatikus. Elképesztő politikus. De nem tudom, mik az arányok, múltkor is megválasztották Bident,igaz, azóta megutálták. De ha elég sok a balos,lipsi, bevándorló, ők bárkire leszavaznak. Ezért is engedtek be vagy sok milliót 4 év alatt. De durva lenne ha nem Trump nyerne. Az ukrán mészárlás másnap véget érne.
jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

Tudni nem tudom, de remélem Donald Trump nyeri.

(De igazából mindegy, mert majd Orbán azt nyilatkozza, hogy ö nyerte, mint minden mást is, és akkor az lesz.

jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

#6

Látom Magyarországra is eljutnek ezek a fenomenális összeesküvés-elméletek.

Mitől volt Trump elképesztő politikus? Fel tudsz sorolni 3 dolgot, amit tett, ami említésre méltó, a 4 év alatt?

Trump egy showman. Jól beszél, vicces, karizmatikus, és ezért nagyon esélyes jelenleg. De az elnöki pozícióhoz sem kompetenciája, sem érzéke nincsen.

jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Én amerikai állampolgár vagyok. 2016-ban még nem szavazhattam, de 2020-ban már Trumpra szavaztam. Idén szintén Trumpra szavazok. Nagyon szomorú hogy Sleepy Joe négy év alatt hogy tönkre tette az országot. Mikor Trump átadta a stafétát, alacsony volt az infláció, alacsony volt a munkanélküliség, a droghasználat is több évtizedes minimumon volt. Mióta Sleepy Joe van hatalmon, több az illegális határátlépő, egekben az infláció, lakhatási krízis van, nagy a munkanélküliség és a világ legnagyobb hatalmának arca egy szenilis pedofil vénember. Nagyon szomorú hogy van olyan aki ezt tudja támogatni. Tényleg hatalmas ingyenélőnek kell lenni hozzá hogy valakinek szimpatikus legyen a demokraták programja.
jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Azért Trump jóval nagyobb rendet tartott az országban, és politikusként is komolyan vehetö, ellenben sleepy joe-val.
jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!