Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki nyerte az első elnökjelölti...

Ki nyerte az első elnökjelölti vitát Biden - Trump között 2024-ben ma reggel?

Figyelt kérdés

jún. 28. 04:13
 1/8 anonim válasza:
29%
Nyerte...Mi ez, focimeccs?
jún. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Libsi vagyok de Biden iszonyatosan szerepelt a vitában. Túl sokat próbált mondani, semmi sem jött ki. Sokszor a mondatait sem bírta befejezni.

Trump komplett hülyeségeket beszélt, de legalább azt meggyőzően.

jún. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Én
jún. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
én ugyan nem néztem, de reggel átpörgettem a redditet és eléggé ki van mindenki akadva, hogy mennyire rossz volt Biden.
jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

#1:

az amcsiknál? igen.

jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Pedig Biden most jobb volt, mint szokott lenni. Nem esett el a lábába. Nem fogot kezet szellemekkel. Nem keverte az országokat és a személyeket sem.
jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem voltam benne biztos, hogy Biden egyáltalán túléli a vitát. A rengeteg stressz és a ki tudja mennyi féle drog, ami ahhoz kellett, hogy annyira prezentálható legyen, amennyire volt, ha nem léptetik vissza, nem éri meg a választásokat. Egyszerűen látszott rajta, hogy telenyomták mindenféle pörgetővel. Lehet épp emiatt talán még zavarodottabb volt, mint általában. Azt a benyomást keltette, hogy pillanatokra van egy szívrohamtól vagy agyvérzéstől.
jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Trump volt jobb. Legengerlo, meggyőző, agresszív. Amit mondott: hát nem a Tufosklub, de az átlag amerikai se az.
jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!