Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az angolok direkt döntetlenezn...

Az angolok direkt döntetleneznek a szlovénekkel, hogy ne jussunk tovább, mert emlékeznek hogy megvertük őket?

Figyelt kérdés
jún. 25. 22:52
 1/10 anonim válasza:
73%
Xd
jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart válasza:
12%
Nem dőlt még el a döntetlen miatt, hogy továbbjutunk e. Tehát nem biztos , hogy még nem juthatunk tovább.
jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Aleksandar Ceferin az UEFA elnöke, aki amúgy szlovén...ott vigyorgott a lelátón a VIP páholyban. Levolt ezt rendezve a háttérben ellenünk. Remélem Szijjártó, Csányi holnap telefonál párat.
jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
64%

Anglia-Szlovénia 0-0


22:52

Vége

Turpin a 95. percben fújta le a találkozót.



22:55

Münchenben sem született gól

A C csoport másik találkozóján sem született gól. Így Anglia zárt a kvartett első helyén 5 ponttal, Szlovénia lett a második 3 ponttal, a harmadik helyen Dánia végzett ugyancsak 3 ponttal, az utolsó helyen pedig Szerbia végzett 2 ponttal.


[link]

jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Az is lehetett de inkább mindkettőnek a 0:0-ás lazítás volt az érdeke.


Pihentek egyet a nagy meccsek előtt

jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%

Anglia jól lecumiztatta a magyarokat. Ez tuti megbeszélt x volt, ami mindkét csapatnak jó.



Cseh győzelem lesz aztán a magyarok csomagolhatnak haza. Azért remélem a második gólt a csehek úgy lövik be, hogy lesz egy indokolatlanul hosszú hosszabbítás 1-1-nél és a legeslegvégén az utolsó utáni percben. Fhú de megérdemelnék a magyarok.

jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Én szerintem nem is nézem a cseh meccset, nem idegesítem magam feleslegesen.. Csak az eredményt.
jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a kedvenc továbbjutási verzióm az lenne, ha Szlovákia legyőzné 5:0-ra Romániát. Ukrajna meg 5:0-ra Belgiumot.
jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PMC Wagner válasza:
63%
nem egy meccset kellett volna megnyerni és nem volna gond
jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na! megmondtam hogy nem a politikába tartozik és ezt a kérdést is átrakták úgyhogy fölösleges trollkodnotok a politikai kategóriában!!
jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!