Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaország nagyon jelentős...

Franciaország nagyon jelentős ország? Mert én azt hallottam, hogy nagyon függ a németektől.

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát benne van a G7-ben, szóval elég jelentős lehet. Az meg, hogy mennyire függ másoktól.....ma már minden ország függ mindegyiktől, és mindegyik adós mindegyiknek.
2010. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy orszag jelentosege abban rejlik, hogy milyen fejlet gazdasagilag es katonailag. Gazdasagilag fejlett Franciaorszag foleg exportban es multikban, katonailag is erosnek mondhato hiszen atomhatalom. A Nemetek is nagyon erosek gazdasagilag viszont nincs akkora a befolyasuk a vilagpolitikaban mint a Franciaknak inkabb EU szinten tudnak veluk verseneyzni. Azt hogy erted miszerint a Franciak fuggnek a Nemetektol, milyen ertelmben?
2010. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan, azt hallottam, hogy gazdaságilag nagyon függnek tőlük.
2010. okt. 31. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Európában minden gazdaság nagyon függ Németországtól- köztük a magyar is.
2010. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ennyire jelentős ország?:O
2010. nov. 1. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,Németország az Európai Unió gazdaságának legerősebbbike.
2010. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az EU-ban gazdaságilag mindenki erősen függ mindenkitől, sőt, a világban a legtöbb ország erősen függ a többitől. Csak a legszegényebb országok függnek alig a többitől, de ezt a "függetlenséget" pontosabb elszigeteltségnek nevezni.
2010. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!