Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Itt ausztriában a legnagyobb...

Itt ausztriában a legnagyobb probléma az elfogadás, a környezetvédelem, az egészséges életmód? Így működik egy normális ország?

Figyelt kérdés

Itt élek két hónapja és az osztrákok nem panaszkodnak, nem beszélnek az árakról vagy a háborúról. A legtöbb ember elektromos autót vesz, próbálja szelektíven gyűjteni a szemetet és minél egészségesebb ételeket enni, sőt még a csomagolást is nézik hogy újrahasznosítható-e.


Így működik egy társadalom ahol nem a napi megélhetésből és a túlélésből áll az élet?


jún. 9. 10:26
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
45%

"Arról nem is beszélve hogy itt az emberek a babakocsit, cipőt, szekrényt lazán kint hagyják a lakás ajtaja előtt mert senki nem nyúl hozzá. Az utcai felújításnál a szerszámokat is otthagyják mert nem lopják el, nem kell konténerbe rakni meg elzárni mindent."


Pedig ellopják és lehet nem az osztrákok, hanem inkább a bevándorlók.

jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

21# Látom a propaganda megtette a hatását... :D


Olyan vagy mint a szegény észak koreai munkások akik éheznek, félelemben élnek, de azért csókolgatják a vezérük képét és megköszönik hogy milyen jó nekik.

jún. 9. 11:58
 23/42 anonim ***** válasza:
45%
te meg egy idióta vagy, járok ki, tudom miről beszélek, nem vagyok fideszes, nem nézek m1-et és orosz szpkodó se vagyok.
jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

23# Fogadjunk bécsben dolgozol a leglepukkantabb helyen, leszállsz a pályaudvaron ami minden országban a legrosszabb környék, aztán nyilván levonod a következtetést az egész országra... :D


Ugyanúgy mint amikor a fidesz mutogatja párizst, aztán az franciaország 2%-a.

jún. 9. 12:25
 25/42 anonim ***** válasza:
Ezt bebuktad. Több helyre szoktam járni. Nyilván más egy falu meg egy város és sokkal árnyaltabb a kép mint itt előadod. Mert nyilván van olyan is de van ellenkezője is illetve a kettő között.
jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
25# És ha megnéznéd hány ember él falvakban, kisebb városokban mint mondjuk bécs, akkor szerinted az átlag mi lenne? Mindenkit megesznek a migránsok?
jún. 9. 12:59
 27/42 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen végletesen sarkosan tudsz gondolkodni. Semmi árnyaltság. Én itt befejezem

Különben sem mondtam ilyet.

jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
27# Én nem tudok árnyaltan gondolkodni, amikor idejöttök és arról beszéltek hogy a migránsok megesznek mindenkit és az összes osztrák panaszkodik és szegényedik? :D
jún. 9. 14:56
 29/42 anonim ***** válasza:
Csak azokat nem én írtam szívem
jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

28


Te dumálsz itt gondolkodásról, amikor leírom a saját tapasztalataimat az osztrákoktól, és ezen hisztirohamot kapsz? Komolyan...te beszélsz ezek után gondolkodásról? Mert azon felül, hogy egy mukkot nem értettél abból amit írtam, az ő problémáikat egyenesen letagadod.

jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!