Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az országok vezetői hogyan...

Az országok vezetői hogyan kommunikálnak egymással? Ugyan ugy telefonon mint ahogy az átlag polgárok?

Figyelt kérdés

Azt még megértem mikor magyar politikusok mondják hogy pl sms-t kaptak pl Gyurcsanytol mert gondolom találkoztak a parlamentben és tudtak számot cserélni és mindegyiknek van privát mobiltelefonja.

De mondjuk Orbán honnan tudja a Szlovák miniszterelnők számát vagy Putyin számát? Ha valakit megválasztanak elnőknek vagy miniszterelnőknek akkor eléteszik az összes ország vezetőjének az elérhetőségét akivel diplomáciai kapcsolat van?

Ők más hálózaton kommunikálnak mikor pl Biden azt mondja hogy beszél az Ukrán elnokkel? Tegyuk fel hogy beszél angolul vagy akkor legyen példaként a Kanadai miniszterelnök mert ő tuti beszél angolul, nem kell tolmács.

Ezt ugy kell elképzelni hogy csörög a telefon a fehér házban és Biden felveszi mert egy másik ország felhítva őt?


jún. 5. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Országofonon. Ami egy közvetlen kapcsolat a két vezető közt.
jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PMC Wagner ***** válasza:
Ez nem úgy működik hogy bármikor gondol egyet. Ez előzetesen van egyeztetve a külképviseleten keresztül. Van egy egész csapat ami ezzel foglalkozik egyébként
jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
Hát, iparági pletykák szerint Viktorunk annyira jóban volt Nethanjauhuval, hogy privát szinten is váltottak üzeneteket egymással, de nagyjából az az általános amit előttem is leírtak.
jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen volt olyan, hogy "forró drót", nem tudom, van-e még. Ott el tudták küldeni egymást a k...vaanyja...csájába személyre szabottan.
jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PMC Wagner ***** válasza:
#4 szerintem bizonyos országok közt most is van, orosz usa kína stb
jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!