Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem paradox és egyébként...

Árokpart kérdése:

Nem paradox és egyébként emellett szerencse talán, hogy ez az egész nyugati háborús tervek dugába dőlhetnek 9-én?

Figyelt kérdés
Ugyanis az emberek szavazták meg 2019-ben a mostani Európai Parlament összetételét és ők is tudják őket kiszavazni és másokat választani helyettük. Azért tartom furcsának, hogy akár Manfred Weber vagy Ursula Von Der Leyen hosszútávú terveket tűztek ki célként, mikor jó esély van rá, hogy gyakorlatilag márcsak a jövő héten tényezők.
jún. 2. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

"egész nyugati háborús tervek dugába dőlhetnek" - mi van ?

Megártott a "gyász"menet ?

jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert az unióban soha nem voltak türannisz jellegű vezetők.

Viszont a megszavazott csomagok és hosszútávú egyezmények nem engedik, hogy az új vezetés azonnal elrántsa a kormányt.

A pártcsaládokba szintén nem várható szignifikáns változás.

A fékek és ellensúlyok rendszerére egy jó dologként kell gondolni és üdvözölni kell ha érvényesül!

jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a nyugatiak simán leszavaznak hóhéraikra hamarosan mehetnek megdögleni Ukrajnába, de legalább a helyükre hoztak migránsokat.
jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"hogy ez az egész nyugati háborús tervek dugába dőlhetnek 9-én?"


A mik? 😂😂

jún. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezek nem jún 9-én fognak dőlni hanem novemberben az amerikai választásokon.

ott is majd attól függ merre dől, hogy ki nyer.

jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Az EP parlementi választásokon, a mandátumok számában nagymértékű változást nem kell várni.
jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!