Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kire szavaznál a mostani...

Kire szavaznál a mostani választáson, ha német lennél?

Figyelt kérdés
Kint élő magyarok hogy látjátok a helyzetet, kit érdemes támogatni?

máj. 4. 14:12
A kérdező szavazást indított:
CDU/CSU
AfD
SPD
Zöldek
FDP
Baloldal
BSW
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A radikális változást ígérőre.
máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Természetesen a komcsik a putyintcsicska afd-re szavaznának
máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az alternatívára.
máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Szentkirályi Alexandra
máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha német lennék akkor természetesen Hídler Adolfra, de nem vagyok német.
máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
FDP, a liberális párt. Ők egy elég klasszikus liberális irányvonalat képviselnek,ami nekem szimpatikus, de úgy tudom, most sok szavazó elpártolt tőlük,miután közlekedési lámpa koalíciós kormányt alakítottak az SPD-vel meg a zöldekkel. A koalíciós kormányzásokból egyébként eddig sose jöttek ki jól a liberálisok,akár a jobboldallal ,akár a baloldallal kötöttek koalíciót,mert a liberális értékeket nagyon minimális mértékben tudták csak érvényesíteni,ami a szavazóik körében elégedetlenséget váltott ki.
máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
AfD-re szavazok majd. Scholz lebőgött, a Zöldek szintén. Marad CDU/CSU, vagy AfD. mivel én teszek a vallásra, meg a szenteskedésre, így nálam az AfD a nyerő. A többi meg kb ugyanaz, mint a kereszténydemokraták. Jelenleg ök a legerőssebb ellenzéki párt.
máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért a CDU annyira erőlteti a vallásos vonalat? A hírekből nem úgy tűnik. Én valószínűleg rájuk szavaznék, az AfD nekem túl radikális.
máj. 4. 23:10
 9/10 MDaniel98 ***** válasza:
Hasonlóan gondolom én is, az Afd-s vezetők nyilatkozgatnak olyanokat azért mostanában amitől nekem a bajszos festő ugrik be annak pedig nem lett jó vége.
máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért jó mert radikális. legalább kipaterolnák a sok ingyenélő menekültet, akiket az spd, meg a cdu/csu pátyolgat. a németeknek elegük van belőlük, hogy ingyen osztogatják nekik a pénzt, akinek meg tényleg szüksége lenne rá, tesznek magasról. rengetegen fognak rájuk szavazni.


"Miért a CDU annyira erőlteti a vallásos vonalat?"


közvetlenül nem. de közvetve igen. mintahogy a menekültekre se az utcán fújolnak, meg verik őket.. hanem egymás közt igencsak téma.

máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!