Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Párizsban van egyáltalán...

Párizsban van egyáltalán értelme Olimpiát rendezni, ha a nemzeti identitást félresöpörték?

Figyelt kérdés

Németországban be akarják vezetni, hogy ne lehessen német zászlókat bevinni egyelőre még csak focimeccsre. Az USÁ-ban amerikai zászlókat égetnek, holott régen divat volt a házak elé kitűzni a nemzeti lobogót. Német miniszter nyíltan elmondja, hogy hányingere van a német nemzeti érzelmektől. Senki egy kritikát nem fogalmaz meg. Most ugyanez a cancel culture terjed franciaországban is. A sportokban már szinte minden nyugati országban kevert nemzeti csapatok vannak és már nem is eredeti nemzeti nevek alatt, mint korábban. Párizs, Németország is csak egy lakcíme egy mixnek. Semmit sem jelenít meg. Mi értelme így olmipiát rendezni?


Van értelme így továbbá olimpiát rendezni bárhol? Míg korábban Párizs a frnacia identitást jelenítette meg. A francia karakter szíve volt. Mára ez semmit sem jelent. Afrikaiak, ázsiak laknak ott többnyire. Párizs ma nem jelenít meg semmit. Pl Londonban is már egy arab a főpolgi. Mi értelme így mindennek?



máj. 2. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Én Franciaországnál patriótább helyen még életemben nem jártam,sokkal inkább jellemző a túlfűtött hazaszeretet,mint nálunk.

Az más kérdés,hogy van jópár problémás bevándorló,de a nagy többségre nem ez jellemző,nem egy kifejezetten hazafias afrikai származású emberrel beszéltem ott,ami nagyon meg is lepett.

máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Többnyire nem afrikaiak, ázsiaik élnek ott. A többség fehér európai.
máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11 Annyiban igaz, hogy nem veszik az üzletláncok a franciánál sokkal jobb más pl magyar termékeket, mert a hazait patronálják. Megértették, hogy a DGP ebből van. Eközben a magyar szlovák moslék tejet veszi. Viszont amit az országukkal csináltak gondolok itt a migrációval az hamarosan európa végét jelenti
jún. 2. 15:54
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy mit csináltak az országukkal, az az ő problémájuk.
jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!