Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszoknak miért éri meg...

Az oroszoknak miért éri meg pénzért a háborúba menni?

Figyelt kérdés
Értem, hogy az ottani fizetésekhez képest jól keresnek, de kit érdekel a fizetés, ha egyszer nagyon magas az esélye, hogy elessenek? Vagy egyszerűen nincsenek tisztában a veszélyekkel?

jan. 6. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott sem a nagyvárosi középosztálybeli emberek mennek a frontra, sok szibériai szegény embernek ez kitörési lehetőség is lehet.
jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta hogy megéri nekik?
jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1: De milyen áron? Kitörési lehetőség az, hogy lehet meghal vagy nyomorék lesz?

Inkább lennék szegény, mintsem hogy vállaljam ezt a kockázatot.

jan. 6. 18:45
 4/20 A kérdező kommentje:
#2: Azzal, hogy sokan önként jelentkeznek azt bizonyítják, hogy ők úgy gondolják, hogy megéri.
jan. 6. 18:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az idegenlégióba is pénzért mennek.

És sok más helyen vannak fizetéses fegyveres önkéntesek.

Mi ebben a meglepő számodra?

Vállalja a kockázatokat pénzért.

jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

Mekkora ez a nagyon magas esély? Ha hiszünk a nyugati propagandának akkor 1 a 3-hoz. Ha mondjuk a valóságot nézzük akkor lehet ennél lényegesen kisebb.


Illetve megint nem számolunk azzal, hogy nem mindegy hogy ebbe az átlagba beleszámoljuk a szakadár régiókat is, akik nem voltak rendesen felszerelve és nem sajnálják őket az oroszok (ukránok is pont a keleti régiók lakosait küldik előszeretettel a sajátjaik ellen harcolni, mert nem bíznak bennük), nem számoljuk a börtöntöltelékeket akiket szintén meghalni küldenek. Akkor pontosan mennyi is az orosz hivatásos veszteség?

1 a 10-hez?

jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6: Nem tudom, hogy mennyi a pontos orosz veszteség, de szerintem 1 a 10-hez is nagyon magas.
jan. 6. 18:51
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Oroszország igen csak nagy. Nagyobb részén igen csak nagy a szegénység. Nekik a kapott zsold igen csak csábító összeg. Továbbá, ha meghal, a család is kap igen szép összeget. Ez a szép összeg, egy moszkvainak már egyáltalán nem egy szép összeg. Ezért nincs, hogy mindenhonnan soroznak. Ez olyan mint Kína. Fejlődik amit látunk, de sok millióan még mindig napi 1 marék rizsen élnek. Ezeket természetesen, ha lehet nem reklámozzák a világ felé.
jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

#7 Nem mindenki belpesti értelmiségi aki elsírja magát, hogy neki sose lesz saját lakása, egzisztenciája, ... de megmozdulni már nem akar.


Te nem vállalnád ezt, de nyilván sokan vállalják és mint írtam, nagyon nem mindegy, hogy hova, mennyi kiképzéssel visznek el a túlélési esélyeidet nézve. Pl. területvédelmisként lehet nem is leszel sose akció közelben.

jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8: Én ezt mind értem, csak azt nem, hogy a szegénységet miért tartják rosszabbnak az elesés kockázatánál.
jan. 6. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!