Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A neoliberális, balliberális...

A neoliberális, balliberális politikusok pénzért, rosszindulatból vagy butaságból árulják el a nyugati fehér társadalmakat?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 09:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
10, még ma is jobb és eszem ágában sincs hazamenni, sőt, folyamatban van, hogy HUXIT esetén se kelljen hazamenjek.
2023. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
#11 Nem lesz itt semmiféle HUXIT, ennyire még a Fidesz sem hülye.
2023. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%

12, én nem vagyok jós, igy biztos, ami biztos, nekem nem fog kelleni annyira hülyének lenni, hogy hazamenjek egy ilyen esetben.

A 10-esre reflektáltam, mert egyszerűen nem igaz, hogy többen mennének haza.

2023. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

#10 " Mostanában egyre többen jönnek "haza". Vajon: Mi lehet a háttérben? "Fingom nincs!". Valakinek tipp?"

A covid alatt is ez volt.

ment a szöveg, hogy bezzegnyugaton mennyivel jobb, aztán amikor nálunk már volt védőoltás ott meg még nem, kint még teljes lezárás volt, munkanélküliség számukra, itt meg már éltük az életünket, akkor érdekes módon sokan hirtelen itthon akartak inkább lenni.

De nyugi, amint tehetik mennek vissza és köpködnek ugyanúgy közben is!

2023. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

14, van bármi, ami igazolja ezen állitást?

TAJ regisztrációk növekedése, vagy bejelentett munkavállalók száma -legalábbis, a nem ázsiaik?- honnan vannak ezek az értesülések?

2023. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%

"A neoliberális, balliberális politikusok pénzért, rosszindulatból vagy butaságból árulják el a nyugati fehér társadalmakat?"

Ékes példája annak, hogy lehet már a kérdésnél is hazudni.

2023. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
14, és mégvalami, a COVID 2 éve alatt, 150.000el lettünk kevesebben, nem igaz, hogy a covidnál többen mentek volna haza. A népszámlálási adatok egyértelműen cáfolják ezen állitást.
2023. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon propaganda ízű a megszövegezés...
2023. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Dongaben ***** válasza:
28%

Nahát! Rögtön megjött. :) Igaz, hogy egy hazai IP címről, ,de biztosan épp "itthon" van...:)

"ma 10:30"

Sokan jönnek haza. Főleg családosok. 2018-ban voltam Stockholmban élő kereszttesvéremnél. Azt mondta, hogy SOHA nem költöznek vissza Magyarországra. Ez a "SOHA", idén Májusban volt... Németországból is jönnek.

"Egyszerűen": Igaz. Én, egy aránylag kis városban élek. És itt azért feltűnik, hogy valaki családostól megjelenik. Beíratja a gyerekeket az itteni iskolába...

2023. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

19, a regisztrált taj számok, a bejelentett munkaviszony alapján, ez semennyire sem állapitható meg, sőt..., ha igaz lenne, amit mondasz, nem ázsiai vendégmunkások tömegét kellene behozni az országba.


Egyébként meg az IP cimek nem nyilvánosak, de, mégha az is lenne, akkor se az enyémre reflektáltál, mert a vpn-nel nehéz lehet megállapitanod, hogy honnan irok. De segitek, nem Magyarországról.

2023. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!