Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA-nak valami fétise az,...

Az USA-nak valami fétise az, hogy állandóan háborúkban kell részt venniük közvetlenül, vagy közvetett módon?

Figyelt kérdés
Állandóan csak háborúznának. Rengeteg fegyvert gyártanak, amit szívesen fel is használnak emberek irtására. Vagy eladják más országoknak... mindegy, a lényeg, hogy sok vér tapad a jenkik kezéhez.
2023. okt. 22. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Sajnos igen. Lételemük a vérrontás.
Nem! Ők mindig is a békéért küzdöttek.
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez is csak pUtYiNiStA pRoPaGaNdA!!4!négy!
2023. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szegény 56.-osak, szegény 1848.-asok 😢🥺
2023. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Megtehetik. Ha kiderülne, hogy olajmező van a kertedben, amkor holnap reggel már nem biztos, hogy felébrednél.
2023. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Jól van kérdező, megdolgoztál a napi krumpliadagodért.
2023. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

ma 15:54

Szegény irakiak, afgánok, szírek, ukránok, ... egy kezeden nem tudod megszámolni, hogy az elmúlt 50 évben hány helyre vonultak be az amcsik, rendet tenni és többnyire csak a saját anyagi, biztonságpolitikai érdekük miatt, nem azért hogy a helyieket segítsék.

56-ban a magyarokra is magasról tettek, vagy szerinted akkor mi miért nem kaptunk fegyvert, mint most az ukránok? Hirtelen jobb emberek lettek az amcsik vagy most épp nagyobb a haszon, mint a kockázat, hogy Oroszország már meggyengült és simán le lehet rabolni Ukrajnát ami régen még az ő érdekszférájukba tartozott?

2023. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Jaajj szegény oroszok, ha lesz időm majd megsajnálom őket.
2023. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak sima üzlet. Az emberi élet nem érték, ha valaki pénzt kereshet vele.
2023. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

16:49


Ha buktok 26’.-ban Moszkvába mentek majd? Bayer haverod után gondolom te is kérted hogy tiltsanak ki az USAból, ugye?

2023. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hékás. Milyen krumpliért dolgoztam én meg? Nem vagyok fideszes.

A ruszkikat se szeretem. Attól mert kritizálom az USA-t, még nem fogok a másik oldalhoz csatlakozni.

Egyszerűen nem értem mit látnak egyesek az USA-ban... ekkora egy militarista vérengzős "nemzetet" még nem látott a világ. Csak a pénz érdekli őket, az ember élet nem számít. Ügyesen elhitették a világgal, hogy ők a jófiúk.


Jöttök itt 56-al. Pont ők ígérgették, hogy mennyit fognak segíteni, csak robbantsuk ki a balhét. Aztán jól faképnél hagytak minket.

2023. okt. 22. 19:01
 10/10 felkelhetetle ***** válasza:

Ez csak biznisz, Nyugat-Európa a volt/jellenlegi gyarmataikat rabolta le, így teremtette meg a jólétett, az USA pedig így csinál pénzt.

Vagy tényleg, van, aki komolyan azt hiszi, hogy ők jobbak bármiben is és ezért élnek jólétben?! :D

Ez van, nincs itt semmi látnivaló. :)

2023. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!