Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem valósul már meg az...

Miért nem valósul már meg az Európai Egyesült Államok?

Figyelt kérdés
sokkal jobb lenne Európának, és legalább nagyobb hatalma lenne a világban, hiszen a Föld legnagyobb gazdaságát tudhatja magáénak.
2010. okt. 18. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
jó vicc is lenne ha ha ha :)
2010. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

értékelem a humor érzékedet

olvass 1 kicsi törit

2010. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
húú de buta vagy te
2010. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

1) Szerintem az EU pont elég

2) A kultúránk/törink nem tenné lehetővé

3) Minden állam más berendezkedésű, az USA-t azonban direkt úgy "építették fel" (átvitt értelemben), hogy megoldható legyen az egyesítés


+1) A belga szívnak össze vissza, pedig csak két nyelvük van. Az "USE"-nek lenne vagy 50 hivatalos nyelve, és semmit nem lehetne elintézni

2010. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*belgák
2010. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
mert nem minden a pénz és a hatalom hacsak nem vagy kampósorrú
2010. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ki mondta, hogy nem valósulhat meg? Az ESZAK óta nyílt titok, hogy Európai Egyesült Államokon fáradoznak az európai politikusok. Csak ez nem úgy megy, hogy holnap már EEÁ leszünk, hanem szépen fokozatosan az integráció halad előre. Gyakorlatilag már szerintem nem is lehetne visszatáncolni, mert akkori gazdasági áldozatokkal járna a deintegráció. És szerintem az sem igaz, hogy ezzel a kultúránk eltűnne. Ráadásul nem is tudom, hogy milyen kultúra, mert szerintem már a nyelvünkön kívül semmiről sem mondhatjuk el azt, hogy az magyar. Sajnos olyan, hogy magyar már csak skanzenban van.
2010. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb meg kell, hogy valósuljon ha Európa talpon akar maradni a világban. Nem mellesleg a legnagyszerűbb dolog lenne, ami csak történhet ezen a kontinensen.
2010. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!