Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez, hogy lehet? Ez nem kognití...

Ez, hogy lehet? Ez nem kognitív disszonancia?

Figyelt kérdés
Dél Afrika az elmúlt 30 évben a hazai jobboldalon a megtestesült multkulti pokol volt, az intő példa. Viszont amióta BRICS-tagok azóta Dél Afrika is egy "sztárország" amely majd a többi BRICS országgal megváltja a világot, a hanyatló Nyugatot leküldik végre a pokolba.
2023. szept. 11. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Dél Afrika az elmúlt 30 évben a hazai jobboldalon a megtestesült multkulti pokol volt, az intő példa."

Ezt honnan vetted?

Dél Afrika az neked mit jelent? Az afrikai kontinens déli részét amin Angolától, Tanzániától délre egészen a Dél-Afrikai Köztársaságig van 10 ország vagy csak magát a Dél-Afrikai Köztársaságot?

Amúgy mitől lenne sztárország bármelyik is attól, ,mert csatlakozik a BRICS-hez?

Nem lehet hogy megint nálad van a hiba és nem érted hogy nem csak az USA meg az EU létezik, hanem bizony a Föld többi országa is itt van a bolygón és képesek a maguk erős gazdasági szövetségét kialakítani? Hogy még az is megtörténhet, hogy erősebbek lesznek mint a "nyugat"? Vagy hogy nem kell ideológia is ahhoz hogy egy szövetség egyben tudjon maradni, sikeresen tudjon működni, elég ha csupán üzletelnek egymással?

2023. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Pontosan erről beszéltem, köszi a megerősítést!🙂

2023. szept. 11. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező ez nagyon betalált és milyen szépen belesétállt. Amikor a BRICS kapcsán ártatlanul megkérdezi, hogy Dél.Afrika neked mit jelent :D
2023. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%

Duplagondol.

[link]


8.-9. pont


Ugyanaz az oka, amiért a jobboldali "ideológiában" egyszerre lehet az USA hanyatló, gyenge állam és mindent irányító háttérhatalom. A muszlimok/feketék lehetnek a keresztény konzervatív Mo. legnagyobb ellensége, de ha a "nyugat" ellen vannak, akkor éljenzik őket. Putyin nácitlanítását támogatják, a teljes ukrán népet lenácizzák, de közben időről-időre ők maguk náci retorikát hangoztatnak.


És még tucatnyi ilyen van, csak ezek a legszembetűnőbbek.

2023. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#2 Miféle megerősítést te eccerű?

Én sem írtam le semmi olyat, hogy bármi is sztárország lenne, épp ellenkezőleg.

De az kiderült, hogy azt sem tudod amit te kérdezel, hogy Dél-Afrikáról vagy a Dél-Afrikai Köztársaságról írtál-e ki kérdést.

Érted egyáltalán a különbséget? Gyanús, hogy nem.

2023. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Gratulálok, hogy töröltetted a válaszom!

2023. szept. 12. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Fogalmam sincsen mi volt a válaszod, nem én töröltettem. De nyilván jól tette az illető.
2023. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!