Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Visszafele sült el Oroszország...

Visszafele sült el Oroszország szankcionálása?

Figyelt kérdés

Oroszországba az infláció fele az EU átlagnak, nálunk meg kiugróan magas, nyilván a kormány elhibázott gazdaságpolitikája is felelős ezért!

DE hogyan lehet, hogy ott fele az infláció és az IMF már jelentős gazdasági növekedésre módosította az orosz kilátásokat?!

Az EU-ba meg most azt mondják egy negatív spirálba kerültünk.

Én nem értem, hogy ezt nem látták előre?! Szándékosan elsüllyesztik az EU gazdaságát??!

Remélem most hogy elkezdtük Kínát is szankcionálni, javulni fog a helyzet és nem fog tovább romlani!



2023. aug. 3. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
49%

#40


Az a gond, hogy a háború kitörése óta egyfolytában azt várjátok, hogy mikor omlik össze Ukrajna, és lelkendeztek, ha bolsevik agresszor valami sikert ér el. Egyfolytában, a kezdetektől náciztátok őket és szolgalelkűen ismételtétek a moszkvai kliséket.


Az ukránok több mint 100 éve szeretnének szuverének lenni és megszabadulni az orosz igától. Amikor lehetőségük volt rá, hogy szavazhatnak róla, szinte egy emberként a függetlenséget választották.

2023. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:

#41

Fordítva ülsz lovon...

Senkit nem érdekelt Ukrajna sorsa.

Sőt a legtöbb Ukrán támogató csak ágyútölteléket lát az ukrán emberekbe.

Ukrajna összeomlását senki nem várta, inkább reménykedtek az emberek hogy gyorsan lezajlik ez az egész. Egy lábat gyorsan is el lehet veszíteni vagy úgyis hogy évekig szenvedve. Az utóbbi fog megvalósúlni.

Viszont Oroszország összeomlását NAGYON sokan várták. Azt mondták hogy fájni fog nekünk is a szankciók de 1 hónap és bedől az orosz gazdaság, utána még 1 majd meg 1 hónap, utána majd télen, majd tavasszal. Folxamtosan várták hogy mikor omlik össze Oroszország. Közbe persze nyugalomra intettek, hogy még egy kicsit fogcsikorgatva szenvedjünk és vége lesz és összeomlik az orosz. Ma már évekbe mérik az orosz összeomlást...

Elegük van a magyar embereknek ebből!!!

Nálunk egy kis piac van, kis versennyel, így a kereskedők kihasználták a helyzetet és egekbe tolták az árakat. Ha az oroszoknak sikerült volna a villámhaború, akkor most nem tartanánk itt!

Hát nem volt elég a magunk bajunk?!

2023. aug. 6. 12:16
 43/71 anonim ***** válasza:
49%

#42


Sokan, sokszor elmondták, hogy a szankciók hatása sokéves folyamat, csak ti ezt soha nem akarjátok meghallani.


A mi nyomorunknak meg semmi köze a háborúhoz. Az a goebbels minisztérium propagandája.

Mi azért vagyunk nyakig a slamasztikában, mert az orbánista kormány alkalmatlan. Hülyeséget hülyeségre halmoznak és még a pofájuk is nagy hozzá.

2023. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes módon Európa többi országát nem zavarták meg a szankciók, vígan elvannak és fejlődik a gazdaságuk. De nyilván a szankciók a probléma itthon véletlenül se az inkomoetens kormány.
2023. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
48%

41#

Tőlem Ukrajna elsüllyedhet akár,mint Atlantisz.Lexarom.

Azt már kevésbé, hogy majd az ükunokáim is hálálkodva küldözgetik nekik, az újjáépítésre a pénzüket,amivel természetesen nem kell elszámolniuk,mert milyen már az!!

Ne haragudj meg de Ukrajna sorsa kb annyira érdekel mint alsótanzánia csücskén a légyszar...Tölem akár győzhetnek is,lerohanhatják az Usát, vagy akár felfedezhetik a tejútrendszer rejtett részeit is,xarok rájuk!

Amit elvárok hogy ne az én faxommal akarják megnyerni a háborújukat.Az ember bizonyos keretek között még részvettel segít is másokon.De számomra ez már túl van tolva és hájpolva!Részemről itt lett meghúzva a határ.Kaptak eleget már.Oldják meg vagy ne.Nem érdekel ez a szabadítsátok ki wilyt szappandrámájuk..

2023. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
0%

#45


Te eddig szarral sem segíteted őket, csak úgy gondolod, hogy amit ők kapnak, az neked járna. Amolyan tőrölmetszett haszonleső módjára.


De tudod mit? Jó fej vagyok és megadom, hogy ez nem a saját hozzáállásod, csak kényelmesebb számodra ha a bolsi kormányunk által készen eléd tálalt véleményt osztod.

2023. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:

#46

Ha itt Magyarországon hivatalosan bejelentve dolgozik, akkor az ő befizetett adójából is fegyvert vehettek az ukránok.

Hoszen 75 milliárd Ft-ot ad évente Magyarország Ukrajnának, amit a magyar adófizetők pénzéből különítettek el.

Ne felejtsük el hogy mekkora felháborodás volt hogy 40 milliárd Ft ment el 7 stadion megépítésére.

Na ha így vesszük közel 14 stadion árát küldtük el, és ez csak támogatás, nem hitel.

Hitelt is adtunk ezen felül.

2023. aug. 6. 17:43
 48/71 anonim ***** válasza:
60%

#41 "Az a gond, hogy a háború kitörése óta egyfolytában azt várjátok, hogy mikor omlik össze Ukrajna, és lelkendeztek, ha bolsevik agresszor valami sikert ér el. "

Az a baj, hogy te most is hazudsz, mint általában, mivel soha nem vártam hogy összeomoljon Ukrajna és soha nem lelkendezek ha az oroszok sikereket érnek el.

Amit nem fogsz fel, hogy azt sem vártam - veled ellentétben - hogy összeomoljon Oroszország és annak sem lelkendeztem, ha az ukránok sikereket értek el.

Mert szimplán nem akarom hogy háború legyen. Másfél éve sem akartam és azóta sem. Ugyanazt mondtam másfél éve is amit most és az ukránok pont ott állnak mint ahol másfél éve álltak, csak közben meghaltak nagyon sokan.

TE miért tapsikolsz ennek? TE miért akarod, hogy még további tízezrek haljanak meg?

Veled ellentétben én azt akartam, hogy ki se robbanjon ez a háború és nm azokat étettem akik a háttérből ezt elősegítették. Neked miért jó, hogy ott emberek egymást ölik? mennyi fiatal életnek kell elpusztulnia még szerinted? Hány gyerek életét éri meg neked 1km2 terület?

2023. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
76%

#43 "Sokan, sokszor elmondták, hogy a szankciók hatása sokéves folyamat, csak ti ezt soha nem akarjátok meghallani."

NEM! Sokan, sokszor elmondták, hogy ez megállítja a háborút. az a szankció már tuti ellehetetleníti az oroszokat, nem lesz pénzük stb. stb.

Nem majd valamikor évek múlva hanem gyorsan.

Miért hazudsz állandóan?

"Az Európai Bizottság elnöke szerint az Oroszország elleni szankciók működnek. – Az orosz hadsereg mosógépekből szereli ki az alkatrészeket, az orosz ipar térdre zuhan, és a Kreml az, ami ilyen nehéz helyzetbe hozta az ország gazdaságát."

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

#48


mennyi fiatal életnek kell elpusztulnia még szerinted? Hány gyerek életét éri meg neked 1km2 terület?


Ezt könnyen ki lehet számolni.

Vissza akarják foglalni az összes területet amit elfoglaltak.

Jelenleg 43 ezer ukrán katona halt meg az ellentámadás óta, így a területek 0,05%-át vették vissza.

Előbb fogyna el a teljes ukrán lakosság, mire a végére érnének.

Majd meglátjuk, hogy Zelenszkij elmegy-e a végsőkig. Véleményem szerint már teljes kipusztulás vár ukrajnára, szóval már túlment minden határon.

2023. aug. 6. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!