Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Yevgeny Prigozhin volt "az...

Yevgeny Prigozhin volt "az igazi kemény orosz hadvezér" meg Gerasimov és Shoigu csak alkalmatlan putyinista pártkáderek?

Figyelt kérdés
Míg a harcmezőn voltak addig is csak a Wagner tudott komoly eredményeket felmutatni, aztán mióta kivonultak semmi.
2023. aug. 2. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz értelmezni egy olyan szitut, amikor egy "idegen"/saját magad által létrehozott külföldi hadsereg, bármiféle ellenállás nélkül halad át ellenséges szándékkal az országodon.

Soha nem fogjuk megtudni az igazságot ezzel kapcsolatban.

2023. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez hogy tartozik az én kérdésemhez?


A kérdés ezeknek az embereknek a hadvezéri képességére irányul inkább.

A Wagner majdnem bevonult Moszkvába, még az orosz hadsereg még mindig állóháborút folytat Ukrajnában.

2023. aug. 2. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Prigozsin és a wagneresek most nincsenek jelen az ukrán fronton.

Láttál te bármi olyat hogy az oroszoknak ez hátrány lett volna? Mert nekem nem úgy tűnik.

AKKOR meg volt a maguk nagyon jelentős szerepe, az a csoport belement olyan támadásokba, akciókba is amit az orosz hadsereg nem tett meg - mivel volt aki megtette helyettük. Valóban sikeresek voltak.

De most, hogy nincsenek ott, most sem állnak rosszul az oroszok.

"A Wagner majdnem bevonult Moszkvába"

Aha. Én meg majdnem olimpiai bajnok lettem, csak 5. osztályosan úgy döntöttem hogy megállok és nem megyek tovább versenysportoló úszónak.

A Wagner csak elindult Moszkvába, de a közelébe se ment. Amúgy nagy szerencséjükre.

Szerinted milyen eredménye lett volna egy pár ezer fős felfegyverzett csoportnak egy 12 milliós városban ami Oroszország legjobban védett városa?

2023. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!