Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Prigozsin úgy gondolta ezt a...

Prigozsin úgy gondolta ezt a lázadást hogy na Putyin megmutatom én neked képes vagyok megbuktatni a hatalmadat ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem Putyint akarta megbuktatni saját bevallása szerint, hanem a hadvezetést.

És mivel teljesen hülye, bizonyára volt egy terve is, számított néhány fejesnek a támogatására ebben, nyilván ment ezerrel a konspirálás.


Csak hát aztán amikor tényleg megindult, kihátráltak mögüle a támogatói, mert úgy látták, hogy jobban járnak, ha Putyin mellé állnak.


Az összeesküvés már csak egy ilyen műfaj, nem az első, és nem is az utolsó összeesküvő a történelemben, akit elárulnak a vélt szövetségesei az utolsó pillanatban.

2023. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát Prigozsin részéről is mekkora csalódás mikor teljesen biztos benne hogy győzni fog erre tessék cserben hagyják.
2023. júl. 3. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*nem teljesen hülye, na, ezt akartam írni
2023. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azért még adnék némi sanszot annak, hogy ezt az egész cirkusz Putyin és Prigozsin együtt tervelte ki, hogy kiugrassák a háborúellenes nyulakat a bokorból.
2023. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!