Miért probléma hogy az USA leigáz országokat és nyugatbarát bábkormányt ültet az ország élére?
Figyelt kérdés
Ilyen helyeken általában valami antidemokratikus fanatikus civilizálatlan barbár tömeggyilkos hatalom uralkodott. Miért jobb az bárkinek is?2023. júl. 1. 19:10
21/22 Jeffrey Spender válasza:
" Igazából a ma ismert oroszországot is le kellett volna már rég radírozni a föld felszínéről "
Mikor, melyik évben, és hogyan ? Fogtál volna egy térképet és radírt, és azt kezdted volna radírozni ? :)
22/22 Jeffrey Spender válasza:
Az USA nem ültetett semmilyen Nyugatbarát bábkormányt Irak / Líbia / stb élére, hanem csak begyalulta az egészet, romokká lőtte, nem történt semmilyen helyreállítás, hazament, és sorsára hagyta az egészet.
Irak az 2003 vagy 2011 óta csak papíron létező állam. Bagdad 15 km-es körzetét kivéve, mint egy kis sziget a nagy, 400,000 km2-es fehér foltban. És Líbia helyzete ugyanez.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!