Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok mikor látják be,...

Az oroszok mikor látják be, hogy nem nyerhetnek, az országuk pedig tönkremegy a vezetőik miatt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 21:37
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#29: Azért írok többes számban, mert hónapok óta ezt már sokan mondtak itt, kezd unalmas lenni.

#30: Ukrajna romokban.. Háború van a területén, ez ilyenkor ezzel jár. Épp ezért ítélem el a háborút. Háború miatt egy ország se legyen romokban. Ami a katonai veszteségeket illeti, mindkét oldalnak elég nagy veszteségei vannak.

2023. júl. 9. 17:00
 32/43 anonim ***** válasza:
72%
Ukránok és amerikai barátaik addig feszítik a húrt amíg Putyin oda b@sz némi atomot. Kiváncsi leszek akkor is úgy gondoljatok hogy megérte?
2023. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
#32: Azt ő is visszakapná, az nem lenne jó buli neki sem.
2023. júl. 9. 19:22
 34/43 anonim ***** válasza:
46%
33: nem, de álítólag elgurult a gyógyszere. Ezt mondja az ellenoldal. Akkor szerinted érdekli, hogy mindenkit magával ránt?
2023. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy elgurult a gyógyszere, simán csak benézte ezt a háborút.
2023. júl. 9. 20:23
 36/43 anonim ***** válasza:
62%

Kitől kapná vissza? Ukrajnának nincs atom fegyvere és nem nato tagállam.

A nato mérne válaszcsapást? … hmm…

Nato-t nem érné támadás de neki menne egy atom hatalomnak?

Miért is?

Ki adná ki a parancsot? Biden? Amúgy tudja melyik évet írjuk?


Csak nekem tűnik úgy hogy picit naiv vagy?

2023. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
#36: Már igen határozottan el lett mondva, hogy amennyiben atomfegyvert vet be, akkor nagyon súlyos és határozott válaszlépésre számítson. Ez persze sok mindent jelenthet, de szerintem semmi jót Oroszországra nézve. Ha azt hiszed, hogy következmények nélkül dobálhat bárki atombombákat, akkor szerintem te vagy naiv.
2023. júl. 9. 20:44
 38/43 A kérdező kommentje:
Egyébként Oroszország és az oroszpártiak szerint ők a NATO-val haborúznak, szóval nem értem, hogy a NATO miért ne támadhatna vissza ilyen alapon.
2023. júl. 9. 20:47
 39/43 anonim ***** válasza:
75%
Na Oroszország szerint biztos nem. Ezt nem tudom honnan veszed. Az oroszpártiak más tészta. Hülyék mindenhol vannak.
2023. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
62%

Atombombát két alkalommal vetettek be eddig.

Mindkettőt az USA.

Mindkettőt polgári lakosság ellen.

Többszázezer halott.

Amúgy akkorra már japán már elvesztette a flottáját, légierejét, néhány elszánt ezred még harcolt a végsőkig de reménytelen és vert helyzetben kaptak két atomot.

A kis amerikai barátaidtól.

Szóval ki mit tehet meg büntetlenül?

2023. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!