Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Bahmut ismét ukrán fennhatóság alatt áll? Prigozsin is megerősítette a legutóbbi videójában.

Figyelt kérdés
97 napig tartott mire az oroszok elfoglalták, 5 nap alatt el is vesztették... Durva.
2023. jún. 8. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Prigozsin nem mondott semmi ilyesmit :D

Bahmuttól északra vannak sikereik az ukránoknak, magát a várost nem foglalták még vissza.

2023. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez honnan? Linkeld!

Én forrásaimnál Prigozsinék jól vannak, és egyelőre még nem látszik, hogy az ukránok képesek lennének körbevenni Bahmutot, nem szereztek stratégiai pozíciókat, az előrenyomulás lassú. Csapatkivonások nem történtek.

2023. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Bakhmutban nagyon csúnyán be lettek darálva az ukránok a mostani támadásuk során. Rengeteg ember, tank, és amerikai támogató jármű veszett oda a napokba. Nyilván ezt nem teszik címlapra. Megpróbálják harapófogóba tenni a várost, ami halad is, és itt vannak is sikerek, de Bahmut egy vasbeton erődítmény, szétaknázva. Amint megpróbálnak behatolni a városba, ledarálják őket. Tehát frontális támadással értelme sincs próbálkozni most.
2023. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A durva sokkal inkább a forrás nélküli állításaid. (Vagy hazudozásaid.)
2023. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt olvastam, hogy az ukránok a fekete piacon árulják a nyugatiak fegyvereit. Így kétségeim vannak afelől, hogy egyáltalán van mivel lőniük.
2023. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Komoly, ami ott megy, de hogy mi az értelme, azt szerintem már egyik fél sem tudja. Élhetetlenné tették azt a területet is, így úgy néz ki, mint Mariupol, azaz egy világvég terület lett.
2023. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem háború, csak lúzerkedés mindkét fél részéről. Szerintem egy atomháború is jobb lett volna, mint eddig szívni a szankciókkal.
2023. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!