Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban miért szaporodot...

Svédországban miért szaporodott meg ennyire a terrortámadások száma?

Figyelt kérdés
Csak idén 64 volt. 10 évvel ezelőtt hallani sem lehetett ilyenről.

2023. máj. 18. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Végigolvastam 2-szer is, sehol nem beszél terrortámadásokról, a 64-es szám meg pláne nem szerepel sehol.

A PDF-ek hibásak egyébként.


Szóval maradjunk szépen a valós adatoknál: [link]

2023. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Én nem igazán értelek, a link amit küldtél a svéd rendőrség bűnügyi statisztikája. Nem terrorizmusról van szó, hanem lőfegyveres és robbantásos bűncselekmények statisztikáiról. Hol találtad a 64-et?


Én kb ilyen statisztikákat találok:

[link]

2023. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
Ja mondjuk csak megjegyzem: k.rva vicces, ahogy álnaivan megkérdezed, hogy vajon miért, de amúgy a liberalizmus hashtag ott figyel a kérdéseden :D. Nem provokatív, teljesen nyitott kérdés.
2023. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sprängningar 2023 detonationer: 64

(Robbantások száma 2023-ban)

2023. máj. 18. 09:57
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Továbbra sem értem:


1: nem terrorcselekményekről van szó, hanem robbantásokról. A robbantás nem feltétlenül terrortámadás (lehet szervezett bűnözés), és a terrortámadás nem feltétlenül robbantás (mostanában lövöldözős, késelős sztorik a "divatosak").


2: a pdf statisztikák nem csak a megtörtén robbantásokat, hanem a kísérleteket, lefülelt előkészületeket is tartalmazza, vagy legalábbis azokat is. Szóval minden olyan eset, amikor mondjuk a titkosszolgálat elkapott valakit, aki robbantást tervezett.


3: továbbra sem tudom, hogy a 64-es szám honnan jön, mert sem a pdf-ben nem találom, sem az oldalon keresve nincs találat a "64"-re.

2023. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%

A menekültekkel együtt sajnos az iszlám nevével visszaélő terroristák is megpróbálnak beszivárogni Európába. Az európai titkosszolgálatok feladata ezek kiszűrése, kémekkel, operatív megfigyeléssel, jogállami keretek kötzött (tehát a bevándorlót nem tekintjük automatikusan terroristának, csak ha okot ad rá, bírói engedély alapján megfigyelik)

De a menekülteket én liberálisként beengedném

2023. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!