Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Donald Trump lenne az USA...

Ha Donald Trump lenne az USA elnöke, mit tenne Ukrajnai háborúval kapcsolatban? mit tett volna Trump? Az ő idejében miért nem támadta meg Oroszország Ukrajnát?

Figyelt kérdés
miért mondta hogyha ő lenne az elnök mai napig nem lett volna háború? mivel akadályozta volna meg?
2023. máj. 12. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Azt te is érzed, trump egy idióta barom.

Lépjünk tovább.

2023. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak populista maszlag trumptól. Ez a politikai kommunikációjának a része.
2023. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Akkor inváziós sereget küldene ukrajna ellen majd egyesülnének az orosz haderővel és közös hadgyakorlatot tartanának párizs belvárosában.
2023. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy tudom számos politikai elemzőtől, hogy Putin nem Trump elnökségiségétől "tartott", hanem sokkal inkább Angela Merkeltől és általa vezette Németország tarotta vissza Putint.


Érdekes, hogy bármikor támadhatott volna Oroszország, hisz Ukrajna 2014 óta vagy 600x kérte felvételét a NATO-hoz, tehát ez a 2022-es orosz indok hülyeség...


Angela Merkel 2021 dec 8-ig volt kancellár és az is tény, hogy ahogy Olaf Scholz lépett a helyébe, Németország elveszítette domináns szerepét/helyét a nemzetközi politikában, pl. a Franciaország élén Emmanuel Macron átvette Agela Merkel szerepét, még ha nem is olyan dominanciával és sikerrel.


Én inkább Angela Merkel hiányának tudom be Putin bátorságát és támadó hajlandóságát, mint Trumpnak.

2023. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4) ezt ki mondta neked?nevet címet kérek.
2023. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Trump ezt mondta Putyinnak: Donald Trump, az Egyesült Államok volt elnöke sem maradt ki a sorból azon amerikai politikusok közül, akik megnyilvánultak az ukrán háborúval kapcsolatban.„Mondtam neki, hogy lebombázzuk Moszkvát. És amúgy hitt is neki, úgy 5-10 százalékban. Ennyi bőven elég. Sosem tette meg az elnökségem alatt. Nem tette meg az elmúlt négy évben, mert tudta, hogy nem teheti
2023. máj. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!