Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt, hogy az USA...

Mi történt, hogy az USA bevonná a béketárgyalásokba Kinát?

Figyelt kérdés

[link]


Kezd összeomlani Ukrajna?

Vagy készülnek a demokraták a választásokra?


2023. máj. 8. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10: én nem jósoltam eleve semmit arról hogy meddig tarthat.

köszönjük az ügyeletes nyugati mantrát.

hogy naponta vannak katonatemetések és te azzal jössz hogy igenis köszöni jól van, szerintem ennél undorítóbb nem is lehetnél.

az hogy ebből ki nyer és veszít majd a jövő megmondja, addig ez mind csak propaganda.

2023. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11 - Miért mit kéne tenniük, csak nagy szeretettel fogadni az orosz hadsereget, vegyétek el a hazánkat csak mert idejöttetek?

És igenis tartom magam ahhoz, hogy jól van ahhoz képest, hogy milyen lehetne.

Egyedül azok mondogatják a békét, mint a papagáj, akiknek fingja nincs arról, hogy az oroszok milyen feltételekkel akarnak békét. Ez egyszer a Krímnél el lett játszva, másodjára nem vevő rá sem Ukrajna sem a Nyugat, és most őket akarod rossz színben feltüntetni, mert támogatják a kisebb, védtelen országot, hogy ne rombolja őket porig a világ 3. legnagyobb katonai hatalma?

Mondd csak, mi lenne a helyes magatartás? Tárt karokkal fogadni a megszálló csapatokat és elfogadni, hogy jönnek, mint 56-ban vagy akármelyik szabadságharcban? A magyar történelem is eléggé leegyszerűsödne ezzel a mentalitással.

2023. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem látja az okokat, hogy mi a valódi oka ennek a háborúnak az a levegőt vagdossa.


A 2008-as Bukaresti NATO csúccsal kezdődött minden. Amikor deklarálták, hogy felveszik Grúziát és Ukrajnat a NATO-ba. Elöször figyelmeztetésként az oroszok lerohanták Grúziát. Ukrajna nem okult semmit ezért ő sem maradt ki.


A békéhez vezető út Ukrajnanak a demilitarizálás. Erőszakkal vagy megegyezzéssel az az oroszoknak úgy látszik teljesen mindegy.

2023. máj. 9. 15:35
 14/14 anonim ***** válasza:

12: te teljes homály vagy. totál nem vagy képben.

amúgy meg már megmondtam hogy ne fárassz a nyugati propagandameséddel.

ezt a háborút 56-tal keverni megint a tudatlanságod erősíti meg.

ha már 56, volt már szó arról is hogy 56-ban ott inkább voltak ukránok mint oroszok, mivel a szomszédban voltak és könnyebb volt őket mozgósítani.

2023. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!