Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol található az a hir, hogy...

Hol található az a hir, hogy NATO hirszerzési bunkert bombáztak az oroszok Kijev mellett Kindzsal rakétákkal?

Figyelt kérdés

Én a hirstartot szoktam figyelni és ott nem láttam ilyen hirt.

De Nógrády György tanár úr megerősitette, hogy volt ilyen csak a média elhallgatta.


2023. máj. 3. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ja bocs a link lemaradt:


[link]

2023. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tudom olvastam ezt is ne aggódj :d
2023. máj. 8. 23:58
 13/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy erről az ukránok is beszámoltak. Ezért gagyi a link. Dezinformációs propaganda, magyarul hazugság.
2023. máj. 9. 00:00
 14/21 anonim ***** válasza:
Mármint a linkelt oldalon levő factchecking a hazugság vagy a Kreml diadaljelentése?
2023. máj. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ha még Nógrádi György “tanár úr”is megerősitette, akkor bizonyára igaz 😅
2023. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Figyu megy a hülyités ezerrel meg persze megértem, hogy valaki szivből bekajálja az ilyen linkeket.

Ez a hir megjelent ukrán oldalon, orosz oldalon, görög katonai portálon aminek a forrása amerikai hirszerzés volt, valamint az USÁ-ban. Egyedül a fősodratú média nem hozta le mert nekik ki van adva, hogy mit tehetnek ki hirekbe és mit nem.

2023. máj. 9. 15:45
 17/21 anonim ***** válasza:

16:


Milyen ukrán oldalon jelent meg? Tedd már ide a linket, ha már kibànyásztad kérlek.


“Görög katonai portál” alatt mit értesz? Ugye nem a Pronews-t?


Bár Magyarországon ma a Kreml által propagált értelmezés a mainstream, gondolom h te a “fősodratú” alatt nem ezt érted, hanem az olyanokat mint a Newsweek pl.


Nos, ők is irtak erről és arra jutottak, hogy minimum kétséges a sztori.


[link]


Bár gondolom te akkor lennél elégedett, ha mindenki kritika nélkül venné át pár oroszpárti telegramcsatorna értesülését:)

2023. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha igaz akkor is teljes hirzár lenne.
2023. máj. 9. 16:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor ez olyan mint a háttérhatalom: épp az bizonyítja a létezését, hogy nincs bizonyíték a létezésére (megtörténtére), nemde? ;)
2023. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Figyu!

Tényleg nehéz bizonyitani valamit ha a média hazudik.

A tanár úr megmondta, hogy a német tv is közőlte. Innentől kezdve szerintem mindenki érzelmi alapon hiszi el. Ha nem akarod ne hidd el senkit se izgat. Engem biztos nem.

2023. máj. 9. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!