Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol található az a hir, hogy...

Hol található az a hir, hogy NATO hirszerzési bunkert bombáztak az oroszok Kijev mellett Kindzsal rakétákkal?

Figyelt kérdés

Én a hirstartot szoktam figyelni és ott nem láttam ilyen hirt.

De Nógrády György tanár úr megerősitette, hogy volt ilyen csak a média elhallgatta.


2023. máj. 3. 14:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Azért is furcsa mert még orosz hirek oldal se hozta le.

De egy helyen valahol megjelent.

2023. máj. 3. 14:11
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nógrádi fejében van ez a hír szerintem.
2023. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De mondta a tanár úr, hogy megjelent csak nem nevezte meg a forrást.

Én arra lennék kivi.

2023. máj. 3. 14:12
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Én egész nap a német tévét nézem


2. Erről soha nem beszélünk, de a hidegháború korában volt egy mondat: "Sterben für Hamburg, sterben für Chicago", tehát meghalnál-e Hamburgért, meghalnál-e Chicagóért, és én erről nagyon sokszor beszéltem.


3. Most írom a Kissinger életrajzot, hihetetlenül érdekes


4. Ma a világon senki nem tudja megmondani, mi fog történni

2023. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De én tudom tanár úr.

Aki először lő másodszor hal meg. Xd

Na jó én nem hiszek ennek a mondásnak. Lehet úgyis lőni, hogy válaszra se legyen esély.

2023. máj. 3. 16:16
 6/21 MDaniel98 ***** válasza:
5# Csak akkor ha a másik atombombáit teljesen lenullázod, és erre mikroszkopikusan kicsi az esély.
2023. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Miért lenne kicsi.


Az ellenfél szárazföldi atomraktárait kell kikémkedni és azokat megcélozni viszonylag közelről úgy 25 mach-al. 2-3 perce lenne az ellenségnek. Erre amerikaiak dolgoztak már ki elméleteket amit nyilvánosan is megvitattak és látszik, hogy részben már el is kezdték megvalósitani.

Ha ilyen központokat céloznának meg akkor pl az egész Észak-Amerikai kontinens tüzben égne és csak hamu meg füst maradna. A tengeren meg igen komoly tengeralattjáró csatára lenne szükség, de látjuk, hogy az oroszok elég nagy fölényben vannak rakéta elháritásban.

2023. máj. 4. 11:37
 8/21 A kérdező kommentje:

Ez HIHETETLEN! XD


A mesterséges inteligencia a képembe tolta a videot a Fbook-on.


Nem Kijev mellet hanem Lvov mellett.

A bunker 120 méter mélyen vokt és az orosz közlés szerint 6 kindzsal-ból egyet lőttek ki rá és 300 tiszt veszett oda köztük magas rangú NATO tisztek. A támadás az ukrán Brajnszki terrortámadásra volt válasz.

2023. máj. 7. 01:58
 9/21 anonim ***** válasza:
be tudod linkelni?
2023. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez a cikk elköveti, hogy honnan indult a híresztelés és kik vették át nagyjából szó szerint (leszámítva, hogy a “NATO-bunker” mélysége fokozatosan növekedett 80-ról 130 méterre.


Hogy a dolog megtörtént volna, meggyőző képi bizonyíték nincs. Voltak rá próbálkozások, de a legnépszerűbb képről, ami terjedt az állítólagos csapásról, kiderült, hogy valóban orosz támadást mutat, de nem Lvivben, hanem Szíriában és nem 2023-ban, hanem 2021-ben készült.

2023. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!