Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Trumpot hivatalosan is letartóztatták formálisan?

Figyelt kérdés
Vajon büszke magára, hogy ő az USA első volt elnöke, aki ilyen mélyre süllyedt? (:
2023. ápr. 4. 20:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%

[ma 12:01]: "Szerintem ha láttad Biden megnyilvánulását, a vezeték kapcsán (...)"

- Fogalmam sincs, mire gondolsz. De nem is érdekel. Már annyi ilyet láttam. Hogy Biden vagy Kamala Harris vagy Hillary Clinton vagy akárki demokrata fejes azt mondta, hogy izé, és ebből már teljesen egyértelmű, hogy ők robbantották ki a háborút, hogy emberkísérleteket folytatnak Ukrajnában, hogy szexrabszolgának adnak el gyerekeket, hogy a háttérhatalomnak dolgoznak, hogy blabla... szóval már annyi ilyet láttam, hogy immúnis vagyok rá. De tudod mit? Ha Biden tényleg mondott volna valamit, amiből egyértelmű lenne, akkor azt a magyar közmédia már hordozná, mint a véres kardot (emlékeztetlek, hogy még akkor is Biden elnökválasztási "csalásán" pörögtek, amikor már bírósági ítéletek voltak arról, hogy a Trump-csapat összevissza hadovált). Úgyhogy nem, kösz, ha a magyar közmédia nem kapta fel, akkor ez a Biden-megszólalás vagy meg se történt, vagy úgy ki lett forgatva, mint annak a rendje. Nem kérek videót a konteósvideókhülyéknek pont komról, kösz.


"A "többé-kevésbé" címkével teljesen jól leírtad a másik dolgot (csak nem a csillagozott rész függvényében). Köszi."

- Még büszke is vagy rá, hogy kiforgatod... Azért szívesen.

2023. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31: "ők robbantották ki a háborút, hogy emberkísérleteket folytatnak Ukrajnában, hogy szexrabszolgának adnak el gyerekeket, hogy a háttérhatalomnak dolgoznak, hogy blabla" - nyilván mindenki rögtön ilyeneket is gondol.


Hűha. Jobbulást... :D

2023. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
[ma 13:01]: Ezek is "kiderültek" már Bidenék megnyilvánulásaiból.
2023. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!