Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikaiak mit éreztek,...

Az amerikaiak mit éreztek, amikor terrorbombázták Vietnámot?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Nézd meg a Szakasz című filmet.
2023. ápr. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt érezték, hogy


"legyen már vége ennek a háborúnak hogy hazamehessek végre...még ha az összes japó beledöglik is"


Ez egy képzeletbeli idézet. Én ilyesmire gondoltam volna a háború sokadik évében.

2023. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
# 12 Milyen "japó"? Vietnámról van szó, nem Japánról...
2023. ápr. 14. 13:37
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


🤣 Benéztem.


Akkor a japót helyettesítsük "vágottszeművel", vagy "sárgával". A többi maradhat.

2023. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Semmit.A Hirosímára ledobott atombomba pilótája még öregkorára is büszkén tartotta a roadshowjait,és beszédeket tartott. Vallotta,hogy neki köszönhető,hogy vége lett a háborúnak.Ehhez persze ki kellett válogatni ilyen személyiségü idiótákat,hogy nehogy lelkismeretfurdalások gyötörjék később emiatt őket.

Be kellett magyarázni nekik hogy a hazájukért teszik,meg hogy ez mennyire jó dolog,hogy az őserdőt felgyújtják,meg leszórják vegyszerekkel,bombákkal.

Ennek ellenére nem volt mindenki meggyőződéses hülye,mert rengeteg veterán bekattant.Persze ezeket nem nagyon illett akkoriban terjeszteni.Hanem inkább titkolni próbálták.

2023. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!