Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Neil Amstrong!? Igaz vagy nem...

Neil Amstrong!? Igaz vagy nem igaz?

Figyelt kérdés
A tanárom azt mondta hogy nem biztos h Amstorng járt a hold on. Ez akkor igaz vagy nem?
2010. okt. 7. 21:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
41%

"Arra gondoltatok már, hogy ki rakta ki a kamerát, ha tényleg Armstrong lépett a Holdra először? "


Tudod én nem gondoltam hanem tudom mert akkor az USA-ban éltem hogy a komp oldalán volt egy ajtó ami mögött egy csuklós karon kamera volt ami a talajraérkezés elött már kinylt hiszen már a talajra érkezést lehetett látni, és látszott amikor a kamera a lépcső felé fordul.

2010. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

"Érdekes ez az emberi faj... Ha a hivatalos média vagy kormány vagy akármi ami hivatalos, valamit állít, akkor a birkák azt mind elhiszik. Nem kell gondolkodni, nem kell utánajárni, így van és kész, mert ezt mondták. Ügyesek vagytok."


Egy percig nem hittem el.

2010. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
74%

"Tudod én nem gondoltam hanem tudom mert akkor az USA-ban éltem "



Aham, és Armstrongnak adogattad a villáskulcsot míg megjavította a hold rádió antennáját.

2010. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

"Hát te egész biztosan nem. Ostobáknak nem adnak"


Ember!A Tufts egyetem maradtam 3 évig tanársegédnek miután végeztem!

2010. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

A tanárod sajnos segghülye. Szerintem meg biztos, hogy Neil Armstrong volt az első ember a Holdon. Bizonyíték meg milliószámra van. Sőt nemrég egy Hold körül keringő műhold (az LRO)lefényképezte többek közt az Apollo-11 helyszínét.


[link]

2010. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

"21:40"


Az lehet, de az én tanáraim nem beszélnek hülyeségeket, ahogy te.

2010. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
59%

"valamit állít, akkor a birkák azt mind elhiszik"


Nem tudod hogy élő egyenes adás volt? Nem tudod hogy a hangot rádiamatőrök százezrei fogták? És mit gondolsz egy rádióamatőr nem tudja honnan jön az adás? Tudod mi az adásirány?

2010. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
7%

ma 21:36

És csupán azért, mert akkoriban az USÁ-ban éltél, már mindent tudsz. Gondolom azt is, hogy ki ölte meg Kennedy-t? :DDD

2010. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Nocsak, megböktem egy birkát, már is béget és támad xD Kis lumpenproli
2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
25%

"És csupán azért, mert akkoriban az USÁ-ban éltél, már mindent tudsz. Gondolom azt is, hogy ki ölte meg Kennedy-t? :DDD"


Aki akkoriban az usában élt mind saját szemével látta a holdraszállást, és ők tartották a kamerát.

2010. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!