Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Neil Amstrong!? Igaz vagy nem...

Neil Amstrong!? Igaz vagy nem igaz?

Figyelt kérdés
A tanárom azt mondta hogy nem biztos h Amstorng járt a hold on. Ez akkor igaz vagy nem?
2010. okt. 7. 21:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
42%

Biztos, hogy nem járt a holdon! Hiszen mint tudjuk, a föld lapos, és a hold csak az égre van festve! A többit csak a hülye tudósok akarják nekünk bemagyarázni.


Méghogy ember a világűrben, meg hogy rakéta, meg minden...

Hülyeség és punktum! Ezt egy nyelvtanár biztosan tudja!

2010. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
26%
A tanárod egy idióta.
2010. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
54%
Arra gondoltatok már, hogy ki rakta ki a kamerát, ha tényleg Armstrong lépett a Holdra először? :)))
2010. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
azt csak úgy kidobták az űrhajóból, és a kamera békésen lelebegett :D
2010. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yydlX7c8HbY

Így volt.....


Amúgy tuti voltak de hogy ki azt nem lehet tudni.

2010. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
32%

"De ilyen indulatosan kategorikusan lesz@rozni egy tanárt... Okosnak érzed magad, igaz?"


Mert valóban buta! Ő kijelentheti hogy nem volt holdraszállás? Amúgy abban az időben merő véletlenségből az USA-ban leledztem, ugyanis a Tufts egyetemen szereztem vegyészdiplomát és ott voltam tanársegéd pont 1969-ben. Én nem érzem magam én bizonyítottam több évtizedig! Mit gondolsz ki kapott ösztöndíjat abban az időben?

2010. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy jártak a Holdon! Nem gondoljátok, hogy a Szovjetunió egy ilyen kamerás dologra felfigyelt volna? Hiszen állandóan figyelték az USA-t. Éles verseny volt köztük, ha az USA csak megjátszotta volna, akkor az oroszok buktatták volna le az amcsikat legelőször.

És azért nem történt semmi előrelépés negyven év óta, mert nincs rá pénz. Nézd meg az akkori NASA büdzsét és a mait. Akkor ez presztizskérdés volt az USA-nak, hogy nehogy a komcsik hagyják le őket. Szóval a tanárod egy bődületesen nagy M.A.R.H.A.

2010. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
68%
ISTENEM!! a tanár nem azt mondta, hogy BIZTOSAN NEM JÁRT SENKI A HOLDON, hanem azt hogy NEM BIZTOS !!! Szövegértés egyes. még jó, hogy nem biztos.
2010. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes ez az emberi faj... Ha a hivatalos média vagy kormány vagy akármi ami hivatalos, valamit állít, akkor a birkák azt mind elhiszik. Nem kell gondolkodni, nem kell utánajárni, így van és kész, mert ezt mondták. Ügyesek vagytok.
2010. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

"A tanárod egy idióta."


A tiéd is.

2010. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!