Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most hogy Törökország ellenzi...

Most hogy Törökország ellenzi a NATO bővítést, nem lehet, hogy az amerikaiak bekapcsolták a HAARP-ot és csináltak nekik egy kis földrengést?

Figyelt kérdés

Csak mert ugye Magyarország sem támogatja és nálunk is észleltek olyan furcsa jeleket, amelyeket szintén okozhatott a HAARP. Csak nálunk nemigan vannak törésvonalak, amelyek energiáját ki lehet pattintani, így az akció ezen része nem sikerült.

De az akkor is furcsa véletlen egybeesés, hogy pont ott történnek, ahol nem támogatják a NATO bővítést.

Az pedig logikus, hogy egy szövetséges országot nem illendő megtámadni, olyan módszer kell, ami nem bizonyítható. Az Orosz-Ukrán háborút pedig fenn kell tartani minél tovább, az a legjobb üzlet, hiszen rengeteg adósságot termel és rengeteg fegyvert lehet eladni.


[link]



2023. febr. 8. 11:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
Ebben föld alatti atomrobbantásról van szó. Ennél már sokkal kifinomultabb technológia is biztosan van.
2023. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként ilyen erősségű földrengés nem volt még a térségben, ráadásul egymás után kettő.
2023. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%

11: elhiszem, a linket azért küldtem mert a török média is ilyen irányban gyanakodik, és nem csak arra hagyatkozik h természeti katasztrófa történt.

gondolom az hogy a bázison semmi baj nem történt, is gyanakvóvá teszi őket.


mondjuk nem tudom hogy egy ilyen bázis megépítésekor biztos ügyelnek ilyen eseményekre, mint ahogy egy felhőkarcolót is megterveznek hogy bírja az ilyeneket.

2023. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A HAARP-ot pont ilyenekre fejlesztették. Elf-hullámok segítségével az üregrezonancia elvén bárhova tudják a hullám fóluszpontját helyezni és ott ezzel bármit tenni az elf hullámokra modulált jelekkel. Földrengést is ki lehet robbantani, csak kell hozzá a talajban földtani feszültség. Nálunk nincs, ezért nem sikerült kipattintani, de a jeleket nálunk is fogták a szeizmológiai intézetben, ahol furcsának nevezték őket és megállapították, hogy nem természetes eredetűek. Amúgy nem ez az első eset, Kínában pusztítottak már így el katonai támaszpontot az amerikaiak.
2023. febr. 8. 17:08
 15/31 anonim ***** válasza:
36%
1999-ben is történt egy nagy földrengés Törökországban és akkor sem voltak jóban az USA-val.
2023. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%

Én néha úgy el vagyok keseredve, hogy mennyire együgyűek az emberek.


"furcsa véletlen egybeesés, hogy pont ott történnek, ahol nem támogatják a NATO bővítést"


Csak kíváncsiságból beírtam a keresőbe, hogy földrengések Törökországban. Ez alapján az jött ki, hogy átlag kb évente egy földrengést elszenved Törökország. Richter 7-es földrengés utoljára két éve volt Törökországban, akkor mi rosszat tettek a tűzre?


[link]


Vizsgáljuk meg a mondatodat a másik oldalról, miszerint éppen ott van földrengés. Beírtam, hol volt komolyabb földrengés 2023-ban. Ahhoz képest, hogy bő egy hónap telt el, elég szép lista.


[link]


Argentínta, és Indonézia is blokkolta a NATO csatlakozást?


"A HAARP-ot pont ilyenekre fejlesztették. Elf-hullámok segítségével az üregrezonancia elvén bárhova tudják a hullám fóluszpontját helyezni és ott ezzel bármit tenni az elf hullámokra modulált jelekkel."


Hát nem ilyenekre fejlesztették, és nem is alkalmas ilyesmire. A durva, hogy még az ELF-hullám sem igaz. A HAARP jelentése High Frequency Active Auroral Research Program, magyarul: MAGAS Frekvenciás Aktív Sarkifény Kutató Program. Az ELF pedig az Extreme Low Frequency rövidítése, ami ennek az ellentéte.


"Az Orosz-Ukrán háborút pedig fenn kell tartani minél tovább, az a legjobb üzlet, hiszen rengeteg adósságot termel és rengeteg fegyvert lehet eladni."


Meg el lehet benne bukni választást és szét lehet adósítani egy országot, meg bele lehet eszkalálódni egy atomháborúba. De ettől még nyilván megéri, hogyne...


"a török média hasonlóról számolt be"


Hallod, ennek még utána sem néztem, csak a te általad linkelt videót nézegettem, és még a HírTV-s szakértők is értetlenül összekuncogtak, hogy húbazmeg. A nemzetbiztonsági szakértő mondta a nevetést visszatartva, hogy igen, földrengést lehet atombombával csinálni, de egyrészt az a lökéshullámok természete miatt az könnyedén azonosítható, másrészt ekkor földrengést egy cárbombával sem lehet összehozni.


Mindegy, igazából ti ebben akartok hinni, szóval kár tépni a számat, de gondoltam, megpróbálom.

2023. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem állította hogy biztosan mesterségesenhozták létre ezt a földrengést, de sok a gyanús körülmény.


Gondolom azzal te is egyetértesz hogy ilyen tecknológia már léthezhet.

Abban a térségben soha nem volt ilyen pusztító földrengés. És most nem is egy volt hanem kettő néhány óra külömbséggel. Azt írják ledőlt egy többzáz éves vár is például. Van a közelben egy amerikai katonai bázis és jelenleg Törökország azon kevés országok egyike akinek az USA nem parancsol de mindent megtesz ezért.

2023. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok, az ilyesfajta átszellemült agymenések helyett volt sokáig egy épp ilyen lábakon álló, de sokkal frappánsabb megfejtés: A Jóisten. A Jóisten büntet. Mert Szodoma és Gomora. Az ördög meg mocorog. Ördög, vagyis Er-de-gi, azt jelenti Föld-ben-i. Ótörök szó a földalatti gonosz jelölésére.
2023. febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

"Senki nem állította hogy biztosan mesterségesenhozták létre ezt a földrengést"


Azt valóban nem, és én sem állítottam, hogy ezt állítottátok. Ugyanakkor azt sugalljátok, hogy gyanúsan valószínű, hogy az amerikaiak voltak, én pedig azt, hogy rettentően valószínűtlen.


A másik, amit állítok, hogy ha egy kicsit utánanéztek dolgoknak, minden érvetek, ami húde gyanússá teszi a helyzetet, azonnal cáfolható. A HAARP nem erre a célra jött létre, nem alkalmas ilyesmire, Törökországban gyakoriak a földrengések - akkor is, ha az ennyire erős ritka - illetve nem igaz, hogy az elmúlt hetekben csak Törökországot rázta meg ilyen erős földrengés, és az ukrán háború elnyújtása sem érdeke az amerikai kormánynak.


"Gondolom azzal te is egyetértesz hogy ilyen tecknológia már léthezhet."


Persze, meg azzal is egyetértek, hogy földönkívüliek is léteznek, de ettől még nem tartom valószínűnek a teóriátokat. Legjobb tudásom szerint azzal lehet földrengéseket előidézni, ha nagy nyomást helyezel a tektonikus lemezekre, mondjuk egy föld alatti építkezéssel, vagy föld alatti robbantással. Az Északi Sarkon épült kutatóállomással biztosan nem.


"nem is egy volt hanem kettő néhány óra külömbséggel"


Ha egy minimálisat utánaolvasol a természetes eredetű földrengéseknek, ki fig derülni, hogy a súlyis földrengés ritkán jár egyedül. Sőt: nem ritka, hogy az utórengés pusztítóbb az elsőnél. Amit gyanúsnak tekintesz, az a normális.


Annyira szeretném, ha az emberekben valahogyan kialakulna egy egészséges kritikai képesség. Egyszerűen félelmetes, hogy az embereknek minden gyanús, mindenhol furcsa egybeeséseket látnak, de az meg nem gyanús, hogy minden rossz mögött azonnal az USA áll.


Én feltennék a helyetekben olyan kérdéseket, hogy ha mint USA olyan gonosz vagyok, akkor a sok aljasságomat miért éppen a szövetségeseim gyengítésére vetem be? Ha a világon báhol tudok földrengést előidézni a haarppal, akkor miért nem Kínára teszek féket vele? Vagy éppen miért nem az iráni rezsimet teszem tönkre, ahelyett, hogy a régióban lévő legerősebb ellenlábasát lököm válságba? Azon is elgondolkodnék, hogy vajon ez hogyan segíti majd Törökországot a parancsaim alá.

2023. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%

"Azt valóban nem, és én sem állítottam, hogy ezt állítottátok. Ugyanakkor azt sugalljátok, hogy gyanúsan valószínű, hogy az amerikaiak voltak, én pedig azt, hogy rettentően valószínűtlen."


Azt nem mondom hogy bizonyítható hogy az USA volt, de azt sem hogy ez valószínűtlen.



"A HAARP nem erre a célra jött létre, nem alkalmas ilyesmire, Törökországban gyakoriak a földrengések - akkor is, ha az ennyire erős ritka - illetve nem igaz, hogy az elmúlt hetekben csak Törökországot rázta meg ilyen erős földrengés, és az ukrán háború elnyújtása sem érdeke az amerikai kormánynak."


Nem azt mondtam hogy a HAARP erre a célra jött létre de az is biztos hogy a technológia már megvan, amit nyilván nem kötnek az orrunkra. Az amerikai kormánynak pedig érdeke az elnyúló ukrajnai háború.



"Ha egy minimálisat utánaolvasol a természetes eredetű földrengéseknek, ki fig derülni, hogy a súlyis földrengés ritkán jár egyedül. Sőt: nem ritka, hogy az utórengés pusztítóbb az elsőnél. Amit gyanúsnak tekintesz, az a normális."


Olvasd már el mi történt. Két nagy földrengés volt Törökországban néhány óra különbséggel ami nagyon ritka. Utórengések pedig még most is vannak.



"Egyszerűen félelmetes, hogy az embereknek minden gyanús, mindenhol furcsa egybeeséseket látnak, de az meg nem gyanús, hogy minden rossz mögött azonnal az USA áll."


Az USA-tól nem áll messze tömegpusztító bevetése. Lásd két atombomba ledobása Japánra, német városok porig bombázása. Arról nem is beszélve hogy a sokadik közel-keleti országot rohanták már le a hadseregükkel, tehát ellenségnek tekintik a közel keletet.



"Én feltennék a helyetekben olyan kérdéseket, hogy ha mint USA olyan gonosz vagyok, akkor a sok aljasságomat miért éppen a szövetségeseim gyengítésére vetem be"


Az USA nem tekint senkit szövetségesnek. Mindenkire rá akarja kényszeríteni saját akaratát.



"Ha a világon báhol tudok földrengést előidézni a haarppal, akkor miért nem Kínára teszek féket vele?"


Bárhol nem tud, csak ott ahol törésvonalak vannak.



"Vagy éppen miért nem az iráni rezsimet teszem tönkre, ahelyett, hogy a régióban lévő legerősebb ellenlábasát lököm válságba? "


Irán nagyon gyenge. Semmiféle valós veszélyt nem jelent. Törökország viszont a második legerősebb hadsereggel rendelkezik a NATO-ban és nem hódol be az USA-nak.



"Azon is elgondolkodnék, hogy vajon ez hogyan segíti majd Törökországot a parancsaim alá."


Például megfenyegeti hogy lesz még egy ilyen földrengés, meg hát ez visszaveti Törökország fejlődését.

2023. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!