Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyesek miért támogatják a...

Egyesek miért támogatják a magyargyűlölő ukránokat?

Figyelt kérdés
Beregszászi kútmérgezést próbáltak meg a szélsőségeseik, sorban hozzák a magyar nyelv és kultúra ellenes törvényeiket, az elnökük úgy beszél rólunk, hogy Hitler megirigyelné. Miért kellene szeretni őket?

2023. jan. 31. 00:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem szeretem Ukrajnát, de őket támadta meg Oroszország, így utóbbi az agresszor. Ukrajna honvédő háborút folytat, annak jogosságát, hogy a hazájukért küzdenek, meg senki nem tagadhatja meg tőlük.


Ahogy nekünk is jogunk lenne megvédeni magunkat, ha valamelyik szomszédunk katonai erővel áttörne a határon, úgy az ukránoknak is joguk van ellenállni.

2023. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Ukrajnának se lenne velünk semmi baja ha mi is Nyugatbarát liberális demokrácia lennénk. Amúgy meg most decemberben fogadták el a nemzetiségi törvényt, ami garatálja a kussebbségek jogait
2023. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Azt a "garantáló" törvényt továris, amit a románok is a Velencei Bizottság elé tártak? :D

Sőt, igen elégedetlenek, amit hangoztatnak is.

2023. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

Én azt nem értem, hogy hogyan képesek egyesek sok évtizedes orosz uralom után Oroszországot támogatni.

Oroszország vagy 10szer durvábban bánik a kisebbségekkel, sol finnugor nép a kihalás szélén van, és most is nagyrész kisebbségeket doroznak be. Mibden besorozott 100 kisebbségire jut 1 besorozott moszkvai vagy pétervári orosz.

2023. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

#14 én meg pl azt nem értem, hogy hogy lehet az, hogy 2022 február előtt még a nyugati média is arról cikkezett, hogy aggasztó a neonáci helyzek Ukrajnában, majd február után már nincsenekisnácik, orosz propaganda, stb...


A kettős mércét sem értem. Amikor az Egyesült Államok lerohanta Irakot hol voltak a szankciók, az amerikaiak démonizálása, amerikai média betiltása stb... Hol volt az a habzó szájú tömeg aki most az oroszokat tömeggyilkosnak nevezi?


Kis info:


Number of documented civilian deaths in the Iraq war from 2003 to December 2022


[link]


Number of civilian casualties in Ukraine during Russia's invasion verified by OHCHR as of January 29, 2023


[link]


Lehet vergődni az amerikai tömeggyilkosok miatt is. Volt olyan év, amikor több civil halt meg egy év alatt, mint egy év alatt az orosz-ukrán háború során.


(mégmielőtt: nem vagyok oroszpárti, csak rühellem a hazudozást, a képmutatást, meg a kettős mércét)

2023. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
#15 vagyok, látom fájnak a tények. :DDDD
2023. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

"Én azt nem értem, hogy hogyan képesek egyesek sok évtizedes orosz uralom után Oroszországot támogatni."


Én ez mellett azt sem, hogy képesek egyesek egy olyan országot támogatni, ami évek óta fenyegetőzik, és potenciális veszélyforrás Magyarország számára, főleg felfegyverezve még jobban kinyílik a csipájuk. Mentalitásban elég egyformák.

Most komolyan, megtámadták, lövik az országukat, de még most a legfőbb problémájuk, hogy le kellett vágni a munkácsi turult, feliratokat leszedni, iskolaigazgatókat kirúgni, emlékművet tervezni szétlökni?

Had ne részletezzem mit gondolok ezek tükrében erről a népségről az összes ukri-nyalonccal egyetemben!

2023. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
62%

# 14


Én azt nem értem, mire jó az oroszok egyoldalú démonizálása, a hisztériakampány ellenük.


A mongolok és tatárok feldúlták az országunkat, kvázi népirtást tartottak. Gyűlöljük őket ?


A törökök itt voltak 150 évig, a lakosságunk kb a felére csökkent alattuk. Gyűlöljûk őket?


Az osztràkok is elnyomtak minket, leverték pár szabadságharcunkat ... Gyűlöljük őket?


A franciáknak Trianon. Gyűlöljük őket ?


A románok bevonultak Budapestre fosztogatni, Tiszántúl elcsatolásáról álmodoztak össznépileg, volt a Vasgárda, a falurombolások, és továbbra is provokálnak. Gyűlöljük őket ?


A németek is itt voltak, kiírtották a lakosság egy jelentős részét ipari módszerekkel, és az esetleges győzelmük ellenére cseléd nemzet lettünk volna. Gyűlöljük őket?


Az oroszok is itt voltak egy ideig. Gyűlöljûk őket ! De csak azokat, akik Moszkvából érkeztek, akik Kijevből, azokat nem !


És miért is voltak itt az oroszok ? Ki kopogtatott kinél a világháborúban ?

2023. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
81%

#8


" Azért, mert a magyarok egész európát, eu-t, natot gyűlölik. Sokkal undoritobb patkany nep mint az ukran, orbannal az elen. "


Te ékezetek nélkül író, és a magyart törő, te milyen nemzetiségű vagy, honnan írogatsz ?

2023. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!