Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyesek miért támogatják a...

Egyesek miért támogatják a magyargyűlölő ukránokat?

Figyelt kérdés
Beregszászi kútmérgezést próbáltak meg a szélsőségeseik, sorban hozzák a magyar nyelv és kultúra ellenes törvényeiket, az elnökük úgy beszél rólunk, hogy Hitler megirigyelné. Miért kellene szeretni őket?

2023. jan. 31. 00:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Gyűlölöm az ukránokat, de az oroszokat is. Viszont támogatom az ukránokat. Miért is? Mert szeretem Amerikát, szeretem a nyugati világot, szeretem a demokráciát, a fejlettséget, a jólétet, a kapitalizmust.


Eddig az oroszok bárkit megszálltak azt lezüllesztették, kisemmizték. Az 50-es évek végére az amcsik által irányított NSZK-ban az átlag családnak volt autója, nyaranta az olasz tengerpartra járt nyaralni, otthon steak-et sütött. Az NDK-ban örültek ha káposzta volt és nem robbant le a busz amivel mentek a gyárba vagy a földekre robotolni, örültek ha volt bűzös füstű lignit fűteni a lakásukat.


Tetszik vagy nem, a világ nagyhatalmai közül egyedül Amerika tud jó életet teremteni az érdekszférájának. Én nem akarok füstös Ladával járni és Részeges Pistának szállítani a lopott árut, otthon pedig káposztalevest enni. Nem akarok kínai módra 16 órát robotolni egy gyárban, aztán aludni menni egy dohos lyukba, mindemellett pedig csak azt nézni a TV-ben amit a Párt akar. Én azt akarom, hogy akár LIDL árufeltöltőként is normálisan élhessek, demokratikusan szavazhassak, a Netflix-en ha úgy tartja a kedvem csókolózó melegeket nézhessek, vacsira meg mexikói enchiládát ehessek.


Azért támogatom az ukránokat mert meg kell mutatni a ruszkiknak, hogy nem terjeszkedhetnek idefelé, a 21. században nem hódítgatunk, nem jövünk tönkretenni civilizált országokat. Otthon maguknak csináljanak középkort ha akarnak, legyen Putyinból cár, járjanak lovasszekérrel, de nekünk nem kell ez.

2023. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Ezt én sem értem. Én csak az ebbe belekeveredett magyarokat sajnálom, és azt, hogy a világgazdaságot ennek apropójára megint szét lehet verni. Egyébként minden pofon jó helyre megy, ha az ukránok és az oroszok egymást ritkítják.
2023. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

"Eddig az oroszok bárkit megszálltak azt lezüllesztették, kisemmizték"


Bezzeg ahova az amerikaiak betették a lábukat, ott nagy élet van. Ja várjá... 🤡



"szeretem a demokráciát"



Jó és mi az a demokrácia? Nekem egyre inkább olyan érzésem van, hogy ez egy elcsépelt szó ami csak arra jó, hogy legyen mi mögé bújva megtenni ezt-azt (pl az ukránok a demokráciáért harcolnak (LOL), támogassuk őket).

A nagy nyugati demokráciában be van tiltva minden orosz média, a sporteseményekről ki van tiltva az orosz versenyzők jelentős része, ha mégis látsz egyet valahol, az orosz zászlója helyén egy szürke téglalap van. Ez mi a fszom? Ha kiteregeted a hatalom szennyesét akkor üldöznek, börtönbe kerülhetsz. Annak utánanézett valaki, hogy amikor az amerikaiak ledarálták Irakot, hány iraki civil esett áldozatul? Én nemrég utánanéztem kiváncsiságból. Volt olyan év amikor többszöröse annak, mint amennyi tavaly február óta idáig az ukrán-orosz háborúban meghalt. Akkor hol voltak a szankciók? Miért nem démonizáltuk az amerikaikat? Aki most habzó szájjal tömeggyilkosozza az oroszokat, azok akkor mit csináltak? Mi a fszom ez a kettős mérce meg képmutatás? Komolyan mondom elköltözök egy másik bolygóra, olyan krva gusztustalan világban élünk.

2023. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 konteós ***** válasza:
50%

#3 ne erőlködj, az itteni retardáltak ezt nem értik


pl azt sem tudják felfogni, ha az USA-nak nem lenne kit kifosztani akkor ott sem lenne akkora jó élet

2023. jan. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Eléggé fogyinak kell lenni ahhoz, hogy valaki az ukránokat támogassa.
2023. jan. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem szeretem az ukránokat, de az oroszokat még jobban gyűlölöm. Büdös, retkes, barbár nemi erőszakolók. És itt ők az agresszorok. Szóval nem kérdés, hogy kinek drukkolok és kinek nem.
2023. jan. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Mert a közös magyargyűlöletük összeköti őket, így "haverok".

Nyilván benne van, hogy a ruszkik nekik rontottak és lövik őket, de azért megkérdezném, hogy lassan 9-éve kiknek is habzik folyamatosan a pofája, meg fenyegetőznek, rázzák az öklüket.

2023. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Azért, mert a magyarok egész európát, eu-t, natot gyűlölik. Sokkal undoritobb patkany nep mint az ukran, orbannal az elen.
2023. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

"a magyarok egész európát, eu-t, natot gyűlölik. Sokkal undoritobb patkany nep mint az ukran, orbannal az elen."


Te pláne az vagy, így lehetséges.

2023. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
#8 ezt alá is tudod támasztani valamivel, vagy csak fröcsögsz?
2023. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!