Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A baloldaliak miért állnak a...

A baloldaliak miért állnak a magyarságot elnyomó Ukrajna mellett?

Figyelt kérdés
Ugye durván elnyomják a magyarokat, ráadásul egy nemrég megkaparintott területen, Kárpátalján. A ruszinokat is elnyomják, talán még durvábban. Turulszobrokat döntögetnek, el akarták foglalni ukrán fasiszták a helyi parlamentet, megmérgezni az ivóvizet, a magyarság fele már elmenekült külföldre, ki tudja, visszatérnek-e. Nyilván a háborúban is direkt a magyarokat, ruszinokat küldik meghalni. Az ukrán rezsim vállalhatatlan Zelenszkijjel az élén. Valószínű, így bánnak az orosz kisebbséggel is, és az ilyen dolgok miatt robbant ki a háború, az ukrán viselkedés miatt. Persze rossz a háború, és hivatalosan az oroszok támadtak először, de az ukránok kezdték, és alacsonyabb civilizációs szinten állnak az oroszoknál is. Már csak a nemzeti érzelem miatt sem szabadna magyaroknak az ukránok mellett állniuk. Miért teszik?

2023. jan. 21. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
A Fideszesek miért állnak az amúgy szintén magyarokat elnyomó oroszok mellett?
2023. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

A baloldal fillérekért eladta magát Amerikábak és Brüsszelnek. A baloldal egyet jelent a hazaárulással. Az összes baloldali politikus feketeöves hazaáruló.


Csak a Fidesz, a mostani Magyar kormány az amelyik a magyar emberek érdekeit tartja szem előtt, szemben a fillérekért felvásárolt baloldallal.

2023. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert árulók.
2023. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Háborút csak az a fél tud kezdeni aki oda küldi a csapatait, azt hittem ez egyértelmű, egyébként meg vicces hogy az Ukránokról beszélsz, hogy bánnak a magyar kisebbségekkel, de Oroszországban szintén szr a nem orosz kisebbségek helyzete, plussz ők olyan országokkal állnak szövetségben, mint Kína ahol átnevelőtáborba zárják az ott élőket, vagy Irán ahol konkrétan a kurdok másodrendű polgárok és kivégzik őket. Szóval jobb ha mélységesen csendben maradsz, mert a kormány is egy gusztustalan valaki hogy ezekkel az országokkal tartja szövetségesnek magát, helyedbe inkább sarokba húzódnék az ostoba provokatív kérdések helyett :).
2023. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

"hivatalosan az oroszok támadtak először, de az ukránok kezdték, és alacsonyabb civilizációs szinten állnak az oroszoknál is"

Nocsak-nocsak, csak nem egy fajelmélet? És akkor ugye még az ukránok a nácik.....

2023. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Tudod kérdező, ha valóban keresztények lennének a fideszesek akkor megértenék. A másik pedig, hogy is an ez a nácis dolog? A Viktorka a nyáron megalkotta az új übermensch elméletét és akkor még a másik a náci?
2023. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
A libbantak gyűlölik a magyarokat, ezért mindig a magyar nemzet ellenségeit támogatják.
2023. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

#1


Szokás szerint a liberálisok képtelenek szembe nézni a valósággal, hanem csak a másikra mutogatás megy. Semmivel sem vagytok különbek a fidesztálib NERsevikektől.


Beszélgetés egy libsivel:

- Ön miért szavaz a magyargyűlölő liberálisokra?

- Mer' Orbán jobb?


Beszélgetés egy fidesznyikkel:

- Ön miért szavaz a Fideszre?

- Mer' Gyúcsány jobb?


Semmiben sem különböztök. Ugyanolyan okádék az összes liberális mint a fideszesek. A kettő kb egynás pepitája, vagy jin-yangja.


Mázli, hogy elmenekültem abból az országból és nem kell szektás idióták hülyeségeit hallgatnom mindennap a buszon, hogy miért Orbán a hibás már a Titanic elsüllyedéséért is? Vagy miért Sorosnak köszönhető a tatárjárás?


Szóval akkor tudsz válaszolni a kérdésre?

Hogy miért támogatnak magyar-, meleg-, ruszin és egyéb kisebbségeket gyűlölő szélsőjobbereket magukak liberálisnak valló politikusok?

2023. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

ma 14:59

Elmenekültél másik országba, hogy ne halld a magyarok politizálását, és visszajössz a gyakorira ugyanazt olvasni, hogy hergeld magad? Úgy látszik, mégis hiányzik neked.

2023. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

#9


Elnondom az előtörténetet.

Nemrég két füves elmondta a véleményét a politikáról. Szerintük az országuk hadserege ki kell maradjon mindennemű háborúból, mert az amerikaiak és oroszok háborújába önként belemenni öngyilkosság és ráb*szás. Kíváncsi voltam, hogy Magyarországon az emberek vajon hasonló véleményen vannak-e vagy ők helyette inkább önként mennének feláldozni magukat az amcsik/oroszok érdekeiért. Most bem tudom visszakeresni, de a szavazásban a többség szerint a magyaroknak igenis fel kell áldozniuk magukat az amerikaiakért. Kevesen voltak, akik inkább kimaradnának egy esetleges háborúból (mintha nem vesztettünk volna el elég háborút eddig is). És mégkevesebben voltak, akik szerint meg Moszkváért kellene feláldoznunk magunkat.


Szóval meglepődtem, hogy külföldön két random füvesnek, akikkel az utcán találkoztam reálisabb rálátása van a politikára mint a magyarországiak többségének.

De ha nektek ez kell, akkor felőlem áldozzátok csak fel magatokat olyanokért, akik még térképen se tudnák megmutatni hol van Hungary. Max visszakérdeznek "Are you hungry?"


Jó dolog visszajönni szörnyülködni ide, mert egyből elmúlik bármiféle honvágynak mégcsak a csírája is. Így értékelni tudom, azt ahova eljutottam. Mert tudom, hogy nem kell egy olyan országban élnem amely állampolgárai gondolkodás nélkül a halálba küldené az én generációmat egy magyargyűlölő homofób széljobber ukrán kormány miatt.

2023. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!